פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה כתב לבת שלו ברכת יום הולדת בפייסבוק עם "בדיחת-אבא" הכי טובה אבר

למרות שאף מדען או פסיכולוג עדין לא הצליח לפצח את החידה המסתורית הזאת, מדובר בעובדה שאין עליה עוררין וידועה לכולם: ברגע שגברים הופכים להיות אבות, הבדיחות שלהם הופכות להיות גרועות במיוחד. בדיוק מהסיבה הזאת, ריילין פלאט, סטודנטית אמריקאית מאוניברסיטת מישיגן, לא חשבה שדווקא אבא שלה, ההוא עם ההומור הגבולי, יכבוש את האינטרנט בזכות מילה אחת מצחיקה, ועוד על חשבונה.

לפני שלושה ימים חגגה ריילין את יום הולדת ה-21. כצפוי, פרופיל הפייסבוק שלה החל להתמלא עם המון ברכות ליום הולדת מחברים ומכרים, כשבין הברכות חיכתה לה גם אחת מיוחדת מאבא שלה, ברכה שכללה את המשפט "יום הולדת 21 שמח לבת היפהפייה שלי (משמאל) ריילין!" אליו צירף האב גם תמונה של בתו על חוף הים. מה מצחיק בזה? סבלנות, חכו.

הבת, ריילין, פרסמה בחשבון הטוויטר שלה צילום מסך של הברכה של אביה:

אבא מאחל מזל טוב 10

אל צילום המסך מתוך הפרופיל של האב היא צירפה את המשפט הבא:

אבא מברך 2

לפעמים, בדיחה טובה לא חייבת להיות שנונה או מבריקה, היא פשוט צריכה להיות שם בתזמון ובמקום הנכון, ואכן, באורח פלא, "בדיחת האבא" המטופשת של האב על חשבונה של בתו, ביחד עם התגובה שלה כבשו את טוויטר וגרפו מעל 500 אלף לייקים ויותר מ-190 אלף שיתופים עד כה, כשרוב הגולשים מציינים כי מחקו בקול רם ומודים שהם הפכו למעריצים של האב.

שעתיים אחרי הפרסום הראשון עדכנה ריילין על הודעה מצחיקה נוספת שקיבלה מאבא שלה:

אבא מברך 3

והגולשים כמובן לא נשארו אדישים לרגע המשפחתי המצחיק הזה, שבעיקר מזכיר לכל אחד מאיתנו את הבית ואת המשפחה המיוחדת והמאותגרת שלהם:

אבא מברך 1

אבא מברך 4

אבא מברך 5

אבא מברך 6

אבא מברך 7 אבא מברך 8

אז בין אם הוא התכוון להצחיק, ובין אם סתם התנהג כמו אבא בפייסבוק, ג'ו בהחלט יכול להיות גאה בעצמו, ומסתבר שגם הבת שלו שמחה בשבילו ולא באמת איכפת לה אם הוא חושב שקשה להבחין בינה לבין כלב ים. כמו שאומרים, משפחה לא בוחרים.

אבא מברך 9

לסטטוס במקורי באנגלית: טוויטר | מקור: Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...