פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האתר הזה יהפוך תמונה של חיית המחמד האהובה שלכם לבובת פרווה מגניבה

אם יש לכם כלב או חיית מחמד אחרת כלשהי בבית, אתם ודאי מכירים את הרגע הזה בו אתם מסתכלים בעיניו של הייצור הקטן שאתם כל כך אוהבים, ומרגישים שהוא כל כך מתוק שהייתם רוצים שניים ממנו. ובכן, החלום שלכם בדיוק הפך לאפשרי, בערך.

אתר מקסים בשם Cuddle Clones (שכפול להתכרבלות בתרגום חופשי), מציע לכם יופי של עסקה. אתם תצלמו תמונה של חיית המחמד שלכם ובמקביל תסכימו להיפרד מסכום שנע בין 120 ל-200 דולרים, והם בתמורה יעצבו וישלחו לכם בובת פרווה מתוקה שנראית בדיוק, אבל בדיוק כמו כלב/חתול/צב/טיגריס המחמד שלכם.

בובה כלבים 10

במידה ואתם מתבאסים לשלם 200 דולר על בובה, תוכלו לרכוש במחצית הסכום פסלון קשיח של הכלב שלכם, כדי לשים על המזנון ולזבוח לו. קצת יותר זול, הרבה יותר מוזר. ועוד משהו קטן – חלק מהרווחים על הבובות נתרמים על ידי האתר לעמותות למען בעלי חיים.

בובות חיות 12

אם אתם תוהים למה אדם ירצה בובה של הכלב שלו, האתר מספק כמה סיבות הגיוניות. עבור כאלה שנאלצו להיפרד מהכלב האהוב שלהם, מדובר בדרך קצת קריפית אבל לא רעה למצוא נחמה ולהתגבר על האובדן. עבור כל השאר מדובר ברעיון גאוני ומגניב, ובינינו, גם אם הרמתם גבה בהתחלה, בשלב הזה אתם כבר ודאי מדמיינים את עצמכם יושבים על הספה בסלון, מצד אחד הכלב שלכם, ומצד שני הבובה החדשה בדמותו.

הנה כמה דוגמאות מקסימות של השכפולים שכבר בוצעו. זהירות, אתם לגמרי הולכים לרצות כזה.

עדכון: האתר קרס בעקבות עומס הגולשים, אבל יחזור לאוויר בקרוב

בובה כלבים 14

בובה כלבים 13

בובות חיות 1

בובה כלבים 11

בובה כלבים 12

בובות חיות 8

בובה כלבים 3

בובה כלבים 1

בובה כלבים 2

בובה כלבים 3

בובה כלבים 4

בובה כלבים 5

בובה כלבים 6

בובה כלבים 7

בובה כלבים 8

בובה כלבים 9

ולסיום, חבורת בובות כלבים משוכפלים רובצות יחדיו לתמונה משותפת:

בובות חיות 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...