פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נסו להעביר את העורב לצידו השני של המבוך בלי להיתקע בדרך

בימים האחרונים הצגנו בפניכם שתי תמונות במסגרתן התבקשתם לחפש דוב פנדה שהסתתר בין מאות אנשי שלג וחתול שהחליט לבלות בחברתם של כמה עשרות ינשופים. כעת, אחרי שאומת האינטרנט כולה שברה את הראש בניסיון למצוא את צמד החיות האבודות ואיתרה אותן בסופו של דבר, זה בדיוק הרגע הנכון לפנות זמן לחידה חדשה שמשגעת את הרשת כבר למעלה משנה.

אחרי שהעביר ערב מלא אלכוהול בפאב קנדי בשם "storm crow tavern", גילה אחד הגולשים באתר Reddit שעל תחתית הבירה שלו מופיעה חידה במסגרתה יש להעביר את העורב מתחילת המבוך לסוף המבוך. אולם, יש גם קאטצ'. כאשר העורב מגיע לעיגול אדום הוא חייב להמשיך לעיגול כחול ולהיפך. כלומר, אדום, כחול, אדום, כחול וכן הלאה, עד היציאה, כפי שנכתב בהוראות מתחת למבוך.

לאחר ששבר את הראש ולא הצליח לפתור את החידה, פרסם את התמונה ברשת, ושאל את הגולשים האחרים: "מצאתי את התחתית הזאת בפאב. האם יש פיתרון או שהם מתעללים בנו כי אנחנו שיכורים?".

כמובן, לחידה יש פתרון, אבל אתם בהחלט עשויים לשבור עליה את הראש במשך דקות ארוכות. מוזמנים לנסות את מזלכם, ואם התייאשתם, הפתרון מחכה לכם מתחת לתמונה.

מבוך העורב 1

אז מה הפתרון לחידה?

ובכן, מתוך הנחה שאסור לנוע לאחור במבוך ומותר לפנות רק ימינה או שמאלה, פתרון החידה דורש להניח הנחה הגיונית נוספת בנוגע לחוקי המבוך, וההנחה הזו היא שמותר לעבור דרך אותו עיגול יותר מפעם אחת. לא חשבתם על זה לפני? מוזמנים לנסות שוב.

במידה וזה המצב, ייתכן וייקח לכם מעט זמן להגיע למסלול שיוביל אתכם ליציאה, אבל כך נראית אחת התשובות האופציונליות (קליק כאן לחשיפת התשובה).

כמובן, יש הנחות נוספות (מתחכמות ופחות רלוונטיות לדעתנו) שהעלו הגולשים והופכות את החידה למשחק ילדים, כמו למשל ההנחה על פיה עיגולים שעברנו דרכם נעלמים, או לחילופין, מותר לנוע לאחור במבוך וגם לעבור דרך אותם עיגולים, ואז הפתרון ייראה פשוט ככה (קליק כאן).

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...