פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחן את עצמך: האם אתה באמת יצירתי ושנון כמו שאתה חושב?

בית הספר למקצועות הקריאייטיב בנורבגיה, החליט לבחון בדרך מקורית ומשעשעכת את רמת היצירתיות של אלה החושבים את עצמם ליצירתיים ומקוריים, ושוקלים להצטרף לענף הפרסום והקריאייטיב. לצורך המשימה יצרו בבית הספר אתר אינטראקטיבי, בו אתם הגולשים מתבקשים למלא אחר 11 משימות פשוטות למדי, שיקבעו בסופו של דבר את רמת היצירתיות, ההומור והמקוריות שלכם.

איך זה עובד? כדי להתחיל במשימה עליכם ללחוץ כאן ולנחות היישר במיניסייט הנחמד של בית הספר (התאזרו בסבלנות, הטעינה הראשונית של האתר עשויה להימשך כשתי דקות) ופשוט לעקוב אחר ההוראות. תחילה תתבקשו לציין דיוקן של אמא שלכם, בהמשך תתבקשו לייצר משפט מקורי ממחסן מילים, לצייר ג'ירפה, לקבוע מה הדבר הכי חשוב בחייו של קרוקודיל ועוד מגוון משימות מטופשות. בסופו של התהליך, ישולבו כל הבחירות והיצירות שלכם בתוך סרטון אנימציה משעשע בשחור לבן, ואתם תוכלו לבדוק האם המוח החריף והשנון שלכם הצליח לייצר סרטון ראוי ומשעשע.

מדובר ללא ספק בחמש דקות של הנאה, כשבסופם תוכלו גם להיכנס לרשימת המשתתפים ולהתמודד על אייפון 5 חדש. האם גם ישראלים יכולים לזכות? אני מעריך שלא, אבל זה בהחלט שווה את הנסיון.

קליק כאן לביצוע מבחן היצירתיות.

מבחן יצירתיות 1

מבחן יצירתיות 2

מבחן יצירתיות 3

מבחן יצירתיות 4

ככה זה נראה בסרטון המשלב את התשובות שלכם:

מבחן יצירתיות 5

מבחן יצירתיות 6

מבחן יצירתיות 7

פטריה אתר האינטרנט הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...