פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צמד הצלמים הזה הופך בורות ומהמורות בכביש ליצירות משעשעות ומקסימות

מרבית הפעמים שמצאתי את עצמי תוהה "איך הם חשבו על זה??" היו בעיקר אחרי צפייה בסרט אימה מקריפ וחולני במיוחד, אבל מאז שהתחלתי לכתוב פה ולעקוב באדיקות אחרי דברים שאנשים מפרסמים באינטרנטים…ובכן… אני תוהה על העניין לעתים תכופות יותר.

מהמורות בכביש! דבר מבאס תחתים ומסוכן לכל הדעות, ובחורף גם הופך להיות מצע פורה לשלוליות ממגוון גדלים, צבעים וסוגים. אותם אנשים, בהם הגיתי קודם, החליטו שאם הם לא יכולים לנצח את בורות המים בסביבתם, הם יתעלו את החוויה המבאסת לפרויקט יצירתי במיוחד.

alice-in-wonderland-30th-street-nyc_

זוג הצלמים, דייויד לוציאנו וקלאודיה פיקה, יצרו יחד את הפרויקט My Potholes, במסגרתו הם משתמשים בבורות ובשלוליות ליצירת סיטואציות מחיי היום יום, מסרטים, ספרים, סדרות, עולם הדת ועוד. "הפרויקט התחיל כניסיון הומוריסטי לחשוף את בעיית המהמורות המגוחכת בעיר שלנו", מספר דייויד, "ובדרך הבנו שיש דברים שאי אפשר לשנות, אבל את הגישה שלנו כלפיהם אפשר".

בני הזוג לקחו את עניין המהמורות צעד קדימה ונדדו ברחבי ניו יורק, לוס אנג'לס, טורנטו ומונטריאול בחיפוש אחרי השלוליות המושלמות ליצירת הסצנות הסוריאליסטיות שלהם, כשכל צילום מבוים, מתוכנן בקפידה ומאובזר בפרופס מושקעים שדיוויד טורח להדגיש שאף אחד מהם לא נוצר בפוטושופ, "כולל הארנב ופרוטזת היד בשתי התמונות אהובות עלינו, עליסה בארץ הפלאות ומשמר המפרץ".

  baptism baywatch-almafi-dr-los-angeles bubble-bath-rue-de-st-firmin-montreal champagne-tecumseth-street-toronto diver-ave-musset-montreal dog-wash-alfred-street-los-angeles doughnuts-rue-belanger-montreal fisherman-henri-julien-montreal gardener laundry-rue-st-urbain-montreal pedicare-rue-queen-montreal santa-claus-tremaine-street-los-angeles scuba-diver-ave-beaconsfield-montreal (1)  spaghetti-meatballs-greenwich-street-nyc_ walk-of-fame-new-hampshire-los-angeles winemaking-rue-st-zotique-montreal

מקור: Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...