פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה מכר את כל הרכוש שלו ועזב הכל כדי לטייל מסביב לעולם עם החתולה שלהם

כמעט לכל אחד מאיתנו יש את החלום הקטן  הזה שמסתתר עמוק בתוך הראש, חלום שיום אחד נוכל לעזוב את כל המטרדים הקטנים והמעצבנים של שגרת החיים שלנו, עניינים פעוטים כמו לקום כל בוקר לעבודה קבועה ומתסכלת, חשבונות שלא נגמרים, משכנתאות שמנמנות ואחרים, ונצא לטייל מסביב לעולם, נראה נופים חדשים, נפגוש אנשים ותרבויות אחרות ונמלא את קופסת הזיכרונות הקטנה שלנו בראש באינספור הרפתקאות וחוויות נטולות דאגות ומלאות כיף והנאה.

אולם, למרות שאנחנו נהנים להתלונן דרך קבע על החיים שלנו, רובנו בסופו של דבר מפחדים לקבל החלטות מהפכניות לשנות את חיינו מהקצה אל הקצה, ולצאת לעבר הלא נודע. הרבה יותר נוח פשוט להמשיך לחלום ולהסתפק במקרה הטוב בחופשה קטנה בחו"ל או במקרה הרע בקלאב הוטל אילת.

אך כפי שתראו בסדרת התמונות הבאה, יש אנשים אמיצים שלא פחדו לבצע את השינוי הדרמטי הזה, ולצאת להרפתקאה מדהימה אותה הם כנראה לעולם לא ישכחו.

10

מאט וג'סיקה ג'ונסון הם זוג צעיר, במקור מארה"ב, שחי את החלום מאז אוגוסט 2011. הזוג הנשוי, שניהם בני 32, בילו תקופה ארוכה במשרות ניהול בתחום הרכב והגבייה, אבל אז החליטו לעזוב את עבודותיהם, למכור את כל הרכוש המשותף שלהם ולקנות סירה גדולה, בה הם ישוטו לטיול מסביב לעולם.

מאז שיצאו לטיול שלהם בשנת 2011 הם הם הספיקו לבקר ב-16 מדינות מדהימות כמו איי הבהאמה, ג'מייקה, קובה, פרו ועוד, כשבמהלך המסע הצטרף אליהם חברה חדשה, חתול בשם ג'ורג'י שיודעת לשחות ומטיילת איתם מאז 2012.  אם אתם סקרנים לגבי ההוצאות, השניים מספרים שהמסע עולה להם כ-1000 דולרים בחודש (פחות מ-4000 שקל), הוצאה שכוללת את כל מה שהם צריכים ונמוכה הרבה יותר משכר דירה ממוצע כאן בארץ.

ג'סיקה סיפרה לדיילי מייל: "החיים שלנו היו דיי טיפוסיים, לסיים את הלימודים, להתחתן, לקנות בית, לבנות קריירה וכו'. אך עם הזמן קלטנו שהחיים שלנו הפכו להיות שגרתיים, בכל סופ"ש היינו מבלים מול הטלויזיה מבלי לעשות שום דבר פרודוקטיבי או מהנה. הבנו בשלב מסוים שאנחנו חייבים לשנות משהו באורח החיים שלנו." הנה שאר הסיפור.

"הכל התחיל בטיול שעשינו בשנת 2007 לאגם מישיגן בארה"ב"

1

"מאט הסתכל על סירות המפרש באופק וסיפר כמה הוא היה רוצה לנסות לעשות את זה יום אחד"

2

בעלי מאט שאל אותי את השאלה הבאה: "אנחנו יכולים להשתמש בכסף שלנו לקנות עכשיו נכס נדל"ן או להשתמש בו לסירת מפרש, מה את חושבת שיהיה הכי טוב?"

3

"בסופו של דבר החלטנו שאנחנו הרבה יותר מעדיפים לבלות את עונות הקיץ על המים"

4

,החלטנו למכור את הבית שלנו ביוני 2011 אחרי שהבנו שאנחנו רוצים לעזוב ליותר מסתם טיול. התכנון היה לצאת למסע של 4-5 שנים."

5

"ביולי של אותה שנה, עזבנו שנינו את עבודותינו, מכרנו את הרכבים שלנו והיינו מוכנים לצאת להרפתקאה הגדולה בחיינו."

6

"אני חושבת שההחלטה לצאת להפלגה הזאת היתה ממש טובה לקשר שלנו"

20

"אי אפשר לברוח מוויכוח כשאחד מאיתנו מתעצבן או כועס. חייבים ללבן את העניינים ולהמשיך לעבוד יחד עד שהעבודה על הסיפון מסתיימת"

8

כאמור, החתולה ג'ורג'י הצטרפה גם היא למסע של השניים בשנת 2012

7

הזוג מספר שג'ורג'י מסתדרת היטב על הסירה ומפגינה יציבות מרשימה על הסיפון.

9

21

החתולה החמודה אוהבת להציץ מעבר לסיפון ולהסתכל על הדגים במים

22

הזוג גילה שג'ורג'י יודעת לשחות כשקפצה מעבר לסיפון כשהגיעו לאיי קיימן. היא שחתה מסביב לספינה ועלתה חזרה על הסולם

25

"שמענו על המון סיפורים של אנשים ששמו את החלומות שלהם בהמתנה עד שיגיעו לגיל הפרישה שלהם ולרוב מסיבה זו או אחרת החלומות שלהם כבר לא היו ניתנים להשגה"

23

24

"לשמחתנו, אנחנו הצלחנו להגשים את החלום הזה, וזה פשוט נפלא"

11

12

הנה עוד כמה תמונות עוצרות נשימה ומעוררות קנאה מהמסע המופלא של השניים:

13

14

26

27

28

15

16

17

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...