פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תתחתנו בחינם: הזוג הזה מציע לחברות מסחריות לרכוש חסויות ושטחי פרסום בחתונה שלהם

יש הרבים דברים שאפשר להגיד על חתונות, אבל המילה "זול" היא לא אחת מהם. אולם, בזמן שרוב הזוגות מתבאסים ומשלמים, יש זוגות שהחליטו שהם מתכוונים להתחתן ולצאת לירח דבש מפנק – וכל זה בלי להוציא שקל (או דולר, ליתר דיוק).

תכירו את קורטני מקנזי ואת בעלה לעתיד, ג'מיל, זוג חביב מארה"ב שאוהב לטייל בעולם. הם מתחתנים עוד כמה חודשים והם צריכים 30,000 דולר כדי לממן חתונה נחמדה וירח דבש בתאילנד. בגלל שאין להם את הסכום הזה, הם הפכו את טקס החתונה שלהם לשטח פרסום אחד גדול ומציעים אותו למכירה באתר שהקימו במיוחד לכבוד המאורע.

חתונה 4

איך זה יעבוד? מקנזי, הכלה לעתיד, מסבירה שיש דרגות שונות של חסות – תלוי בכמה כסף משקיעים. אבל בגדול, היא ובח"לה יצמידו לשמלה ולחליפה לוגואים של החברות הממנות. לתמונות מירח הדבש בתאילנד הם יוסיפו האשטגים של הספונסרים (והרי עובדה ידועה היא שלאלבום תאילנד בפייסבוק יש המון צפיות והמון לייקים), ובאופן כללי, כמעט כל פריט (מפיות, תפאורה וכו') ביום החתונה של השניים יהיה ממומן וישא לוגו או שם של חברה מסחרית כלשהי.

חתונה 1

בינתיים הגימיק של בני הזוג עובד לא רע. מקנזי מספרת שעד עכשיו פנו אליהם 500 חברות, גדולות וקטנות, וביקשו לקחת חלק באירוע. עסק אחד פנה אליהם והציע להם טבעות נישואין תמורת פרסום וחסכו להם גם את ההוצאה הזאת. בהמשך אולי נראה פנצ'ריה שלוקחת חסות על השמלה, ומכון להסרת שיער בלייזר זוכה פרסומת על ישבנו של החתן.

החתונה המסחרית הראשונה אמורה לקרות בדצמבר ומיד לאחריה יצאו השניים לירח הדבש המדובר והממומן. אם אנחנו מחשבים נכון, בסביבות ספטמבר 2015 אמור להיוולד להם ילד ראשון. מעניין אם הם ימכרו חסויות כדי לכסות את ההוצאות הגדולות של גידול ילד.  אחנו מציעים קעקוע מסחרי על הישבן של העולל הטרי. נו באמת.

חתונה 2  חתונה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...