פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החיות הטורפות המתוקות הללו ימנעו מכם היתקלויות כואבות עם פינות של שולחנות

מערכת היחסים בין בני אדם לפינות של שולחנות היא נורא ברורה: אנחנו מנסים להתעלם מהן באלגנטיות, והן לעומת זאת מנסות לגרום לנו סימנים כחולים וכואבים ברגליים ובמותניים ולמנוע מאיתנו להתחתן במשך 7 שנים. בנוסף, לפינות שולחן יש יחסי גומלין סבוכים גם עם ראשים של ילדים קטנים, שבאופן לא מוסבר אוהבים מאוד להיתקל בהן ולגרום לדאגה תמידית בקרב ההורים.

בחברה Nitori, המקבילה היפנית של איקאה, מצאו פיתרון דקורטיבי מקסים וזול לטיפול בבעיית פינות השולחן הסוררות, כזה שילמד אותן לקח אחת ולתמיד וימנע מהן לפגע בנו ולהחריב את חיינו ויחליף את הפתרונות המכוערים בהם השתמשנו עד היום שכללו סלוטייפ, עיתונים, ספוגים וכדומה.

פינות שולחן 1

מדובר בסדרת יצורים מתוקים ורעבים שעשויים מחומר גמיש המתלבש על פינת השולחן ומגן עלינו מפניה. מגיני הפינות החמודים הללו מגיעים בשלושה דגמים: חתול, דובי וצפרדע, שלושתם עם תיאבון בריא ופה המכיל זווית של 90 מעלות שמאפשרת להן להיצמד לפינות חדות ולמנוע מכות מיותרות.

פינות שולחן 2

אם גם אתם נדלקתם על יצורי הפינות המשעשעים הללו, תוכלו לרכוש אותם כאן תמורת 4.5 דולרים לשתי יחידות, מחיר הוגן לכל הדעות שיבטיח לכם ירכיים נקיות מחבורות. הנה כמה דוגמאות לחיות הטורפות בפעולה.

פינות שולחן 5 פינות שולחן 4 פינות שולחן 6 פינות שולחן 7 פינות שולחן 8

תמונות באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...