פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המסעדה הזו שתלויה מעל תהום היא כנראה היפה והמפחידה בעולם וכך היא נראית מבפנים

אם אתם מתכננים נסיעה למקסיקו מתישהו בשנה הקרובה, כדאי שתוסיפו לרשימת המקומות שאתם חייבים לבקר בהם גם את המסעדה המטורפת הבאה, אליה תוכלו להיכנס אם אתם עומדים בשני קריטריונים חשובים: 1. אתם מאוד רעבים. 2. אתם לא סובלים מפחד גבהים ואין לכם שום בעיה למלא את הבטן באוכל ושתיה כשאתם תלויים בין שמיים וארץ בגובה של מאות מטרים מקרקע יציבה.

מסעדה מעל הצוק 11

המסעדה המיוחדת הזאת, שתוכננה על ידי משרד האדריכלים המקסיקני "Tall Arquitectos", צפויה להיות מוקמת בחודשים הקרובים על אחד המצוקים ב"קניון הנחושת", מפלאי הטבע הכי יפים שיש למקסיקו להציע,

כפי שתוכלו לראות בסדרת תמונות ההדמיה הללו, המסעדה תהיה בעלת שני מפלסים. המפלס העליון יכלול בריכת שחיה, לאונג' ודק עם מקומות ישיבה המשקיפים אל הקניון.

מסעדה מעל הצוק 2

במפלס התחתון יוקמו בר קוקטיילים ומסעדה, שהכניסה אליה כאמור היא לאמיצים בלבד, בעיקר כי הרצפה שלה תהיה שקופה לחלוטין ותשקיף היישר אל התהום העמוקה שנמצאת מתחתיה.

מסעדה מעל הצוק 4מסעדה מעל הצוק 3

הכניסה למסעדה תסומן על ידי קיר לבן מינימליסטי עליו מתנוסס שם המקום: "Bire Bitori". מאחורי הקיר תוכלו למצוא גרם מדרגות שיוביל אתכם אל המסעדה המדהימה.

מסעדה מעל הצוק 5מסעדה מעל הצוק 1 מסעדה מעל הצוק 6

חוץ מהנוף עוצר הנשימה של הקניון שעומקו מגיע ליותר מ-1500 מטרים (!!), המבקרים במסעדה יוכלו להשקיף גם אל מפלי באסאסיצ'יק שממוקמים ממש מול המסעדה ומתנשאים לגובה של מעל 250 מטרים.

מסעדה מעל הצוק 7

כך תראה המסעדה במבט מלמטה, אם אתם בקטע של להגיע אליה בטיפוס.

מסעדה מעל הצוק 8

וכך זה נראה במבט מרשים מלמעלה. אם אתם שואלים אותנו, חוץ מהתפריט המתוכנן, כדאי לשף הבית להוסיף גם מנת ספיישל מיוחדת: כדורי הרגעה וכוס מים מהברז.

מסעדה מעל הצוק 9 מסעדה מעל הצוק 10

עוד מידע: tall arquitectos

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...