פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתחברים למכביה: הקמפיין הגדול של המכביה ה-19

כמעט כולם מכירים את משחקי "המכביה", או בשמם הלא רשמי "אולימפיאדת היהודים", אבל אפשר לומר שבשנים האחרונות, ובעיקר מאז אסון המכביה, הפופולאריות של המשחקים בקרב הישראלים שואפת לאיפשהו בין כמעט-מעניין לחוסר עניין מוחלט. רבים רואים במפעל הזה כמיושן ולא אטרקטיבי עבור חובבי הספורט שכן הספורטאים הגדולים בעולם אינם משתתפים בו. אולם, בקרב יהודים בעולם שאינם חיים בישראל, מדובר באירוע מיוחד. מעבר לתחרויות הספורט מדובר בהזדמנות עבורם לבקר שוב בארץ שהם כל כך אוהבים מרחוק, להינות, לטייל ולבלות.  כמובן, גם מדינת ישראל מרוויחה מהעניין כשאלפי תיירים פוקדים את הארץ בזמן המשחקים.

Maccabia1
הפוסטר של המכביה הראשונה

בעוד כחודשיים יחגוג המפעל יום הולדת 80 כשמשחקי המכביה ה-19 יפתחו. כדי לנסות ולהגביר את הפופלריות של המשחקים ולקרב את הישראלים למפעל גייסו חברי הועד האופלימפי של המכביה את משרד הפרסום "באומן בר ריבנאי" ויצאו בקמפיין נרחב ברשתות החבריות ובגופי התקשורות השונים.

19th_Maccabiah_Symbol.svg

באתר של המכביה ה-19 נכתב בפוסט מיוחד לקמפיין על הפעילות השיווקית:

"חמישה ספורטאים אשר צפויים להשתתף במשחקי המכביה ה-19 אשר יתקיימו בחודש יולי בישראל, הגיעו לאחרונה לישראל כדי ליטול חלק בקמפיין השיווקי של המכביה, אשר יושק בשבועות הקרובים. "

Campaign

תחת הסיסמא "מתחברים למכביה", חותר קמפיין השיווקי לחבר בין הציבור הישראלי, ובמיוחד הדור הצעיר, למכביה ולאלפי הספורטאים אשר ישתתפו בה. בנוסף לשימוש במדיה הרגילה, רותם הקמפיין גם את המדיה החברתית לטובת החיבור בין הקהל למכביה. אפליקציית AthleTips אשר נוצרה במיוחד עבור המשחקים והושקה לאחרונה, מאפשרת למעוניינים לכם הגולשים להשאיר לספורטאים המלצות לקראת ביקורם בישראל.

בנוסף לאפליקציה הקמפיין כולל מגוון רכב של פעילות רשת בפייסבוק, אינטגרם וטוויטר.

רוצים לתת טיפ לספורטאים על מסעדה טובה, מקום לטייל או פאב שכונתי חמוד? שתפו בפייסבוק או בטוויטר ותוכלו לזכות בכרטיס כניסה למשחקים. מארגני המכביה מזמינים אתכם גם לשתף תמונות באינסטגרם  עם התיוג connecting2maccabiah# או maccabiah# ולספר לאיזו תכונה שלכם אנשים הכי מתחברים.

1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...