פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עלילות יובל המבולבל בכנסת (ממים)

לפני כשלושה שבועות, התבשרנו על כניסתו המפתיעה לפוליטיקה של יוסי בובליל, יוצא העונה הראשונה של "האח הגדול". בובליל, איש תמהוני בעל קשר מקרי בהחלט לפוליטיקה, הפך לשחקן הרכש הכי תמוה עד כה במערכת הבחירות, והפך את האחים דניאל ובני גולדשטיין, מקימי המפלגה, לסוג של בדיחה.

כשבועיים לאחר הידיעה החדשותית המסעירה הזו, הודיע בובליל בדרמטיות כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים לאחר שבועיים של עשייה, בעקבות סירוב האחים לשריין לו את המקום השני ברשימה לכנסת.

במפלגת "כלכלה" לא התבלבלו, או יותר נכון, התבלבלו לגמרי, והחליטו לצרף למפלגה תחליף לא פחות ראוי מבובליל הפורש, בדמותו של כוכב הילדים הבלתי מעורער, יובל המבולבל. "בהתחלה, כשהציעו לי להצטרף למפלגה היססתי. אמרתי להם שחוץ מלשמח ילדים ולנפח בלונים, אני לא מבין בפוליטיקה" מספר יובל, אך מוסיף באותה נשימה: "תמיד היה אכפת לי מילדי מדינת ישראל ואם אוכל לדאוג להם יותר בכנסת דיינו".

כמובן, כל מילה על המהלך ההזוי והבזוי הזה, שהוא לא יותר מגימיק שאמור למשוך כמה הורים להתבלבל בעצמם ולהצביע למפלגת "כלכלה", מיותרת, וכצפוי, גם הרשת מגיבה בהומור ובפליאה להחלטה התמוהה של המפלגה והמבולבל. אספנו עבורכם את הסטטוסים והממים הבולטים עד כה. נמשיך לעדכן את הפוסט במהלך היום.

רפי גבאי

100meme

גלעד דהן

אילן נחמיאס

בידור העורף

קריקטורה יומית ושאר ירקות

רובי טלפוס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...