פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

13 התמונות המנצחות בתחרות "צילומי חיות מצחיקות" לשנת 2015

שנת 2015 עומדת להגיע לסיומה וגם בעולם הצילום מתפנים לחלק פרסים לצילומים הנבחרים שעשו את השנה החולפת. בין שלל התחרויות הללו, יש אחת מקסימה במיוחד שצדה את עיננו, תחרות חדשה שהתקיימה השנה בפעם הראשונה ובמסגרתה נבחרו התמונות הכי טובות שצולמו השנה בקטגוריית "חיות מצחיקות".

התחרות שזכתה לשם "The comedy wildlife awards" נוצרה על ידי פול ג'ונסון היקס, צלם טבע עם חיבה עזה לתמונות מצחיקות של חיות, שהחליט להרים את הכפפה ולאתגר צלמים מרחבי העולם לשתף את התמונות הכי מצחיקות שעדשות המצלמה שלהם הצליחו ללכוד במהלך השנה החולפת. כפי שתוכלו לראות, התמונות הנפלאות והמאוד משעשעות יגרמו לכם להעריך את יופיו של הטבע, ועל הדרך לשחר צחקוק קל או חיוך רחב.

מאות צלמים השתתפו בתחרות ונלחמו על הפרס הגדול – מצלמת ניקון משוכללת וטיול ספארי בן 7 יפים בטנזניה, אבל כידוע, אל קו הסיום יכול להגיע רק מנצח אחד.

מי שזכה להיות הראשון שיזכה בתואר הנחשק הוא צלם אוסטרי בשם ג'וליאן ראד, שצילם את "שעת שיא", תמונה יפהפייה ומצחיקה המציגה אוגר במנוסה שנראה כאילו נזכר ששכח לכבות את הדוד או לחילופין, השאיר את הסמארטפון שלו בתא שירותים ציבוריים בקרבת מקום.

WINNER Comedy Wildlife Photography Awards

אל המקום השני בתחרות הגיעה התמונה "לא ראיתם אותי…" של הצלם ליאם ריצ'ארדסון, המציגה אייל מצחיק שלא ממש הבין את הקונספט של הסוואה.

SILVER Runner up Comedy Wildlife Photography Awards

במקום השלישי והמכובד התכבד הצלם אוליבר דרייק עם התמונה "עוד רגע שם" שהנציחה גורילה ברגע מביך ואנושי במיוחד של חיטוט עצבני באף.

BRONZE Runner up Comedy Wildlife Photography Awards

הנה שאר המועמדים הסופיים שאמנם לא הגיעו ל-3 מקומות הראשונים אבל זכו לציון לשבח מוועדת התחרות. בתפריט: כלב ים שנקרע מצחוק, היפופוטם שלא מצליח להתנער מהציפורים שנחתו עליו, שנאי שמנסה לעוף ועוד.

חיות מצחיקות 11

חיות מצחיקות 12

חיות מצחיקות 13

קליק כאן למידע נוסף על התחרות ועל הצלמים המנצחים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...