פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונה המשותפת הזו של חברי "הקומדי סטור" היא הדבר הכי מרגש שקרה היום

האם כוכבי "הקומדי סטור", תכנית המערכונים המצחיקה שהפכה לקאלט וירדה לפני כמעט 20 שנה מהמסכים, מתאחדים שוב? ובכן, התשובה היא כן, אבל בערך. בעמוד הפייסבוק של ערוץ הבידור E! פורסמה מוקדם יותר היום תמונה משותפת של צביקה הדר, גיל ססובר, איתי שגב, אסף אשתר ורובי דואניאס, החברים שכיכבו בתכנית, שאוחזים בתמונה של לוגו "הקומדי סטור".

קומדי סטור איחוד

ללפני שאתם ממהרים לפנטז על עונה חדשה של הקומדי סטור, דעו כי החברים אמנם מתאחדים ועסוקים בימים אלה בחזרות, אלא שנכון לעכשיו מדובר בסה"כ בהופעה משותפת אחת קצרה במסגרת ערב התרמה ל"מרכז טל" שיערך ביום ראשון הקרוב. עוד פרט פיקנטי מעניין: חוץ מחברי הקומדי סטור, צפוי להירשם על אותה הבמה שני איחודים מרגשים והיסטורים נוספים של חברי "זהו זה" וצוות "החמישיה הקאמרית". לצערכם הרב, כדי לזכות לצפות בלייב האיחודים הללו תאלצו להיפרד מסכום שנע בין 500-1800 ש"ח,

אגב, רק לפני יומיים, פורסם סרטון מתוך חגיגות יום ההולדת של אסף אשתר, בו נראים הוא וגיל ססובר כשהם מבצעים יחד את "שיר הטרטע" המפורסם של הקומדי סטור, סרטון שבהחלט גורם לנו להתגעגע.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

ומה בנוגע לאיחוד אמיתי בטלוויזיה? בראיון שהעניק אסף אשתר ל"צינור לילה" אתמול בהתייחס לסרטון המשותף עם ססובר, הוא לא פסל את האפשרות שזה יקרה בסופו של דבר, אבל הבהיר שכנראה שנאלץ להמשיך להמתין בסבלנות, רק עוד קצת. מקווים שזה יקרה לפני חגיגות ה-30.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...