פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החל מהערב: רשת קופיקס-בר תציע לכם אלכוהול בחמישה שקלים בלבד

בסה"כ חמישה חודשים חלפו מאז פרצה לחיינו רשת קופיקס, רשת בתי הקפה המציעה מגוון רחב של מוצרים, החל מקפה, ודרך כריכים ומאפים בחמישה שקלים בלבד. כזכור, הרשת חוללה סערה בשוק הקפה, וכעת, מתרחבת גם לתחום האלכוהול, ומאיימת לייצר מהפיכת מחירים דומה גם בשוק הברים והפאבים, עם קופיקס-בר, בר משקאות אלכוהולים מוזלים שיפתח לראשונה הערב.

בדיוק כמו בבתי הקפה של קופיקס, כל המשקאות האלכוהולים בקופיקס-בר יעלו חמישה שקלים, ולצידם תוכלו להזמין גם את הנשנושים המוכרים – בייגלה, זייתים ובוטנים, גם הם בחמישה שקלים. בבר החדש יוצעו למכירה כל המשקאות הפופולארים: וודקה, וויסקי, ערק, טקליה, יין, וכמובן, בירה, כולל מותג בירה מהחבית שייוצר במיוחד עבור קופיקס. על פי הדיווחים, המשקאות כולם יוגשו בכוסות זכוכית, פרט חשוב לאוהבי השתייה שממש לא מתים על כוסות חד פעמיות.

קליק על התמונה לצפייה בתפריט המלאקופיקס בר תפריט

הבר של קופיקס יכלול 18 מקומות ישיבה בלבד, על פי חוק, אך מיועד להיות בר עמידה, ברוח הפאבים הבריטים המוכרים. המקום יהיה פתוח החל משעות הערב המוקדמות ועד השעות הקטנות של הלילה.

הסניף הראשון של קופיקס בר יושק לראשונה הערב והוא ממוקם ברחוב לילנבלום פינת הרצל בתל אביב. כמובן, בהמשך צפויים להיפתח סניפים נוספים בתל אביב ובמקומות נוספים בארץ.

קופיקס בר השקה 3

אז האם צפוייה מהפיכה של ממש במחירי האלכוהול? בינתיים, בניגוד לבאז העצום שנוצר סביב הרשת עם השקתה, יש שקט יחסי סביב המהלך הזה, אך אנחנו לא רואים שום סיבה שהוא לא יצליח. מחירי האלכוהול בבארים והמועדונים מרקיעי שחקים ומדובר באלטרנטיבה ראוייה. כך למשל, רבע ליטר בירה יעלה חמישה שקלים, ובחישוב מהיר 20 ש"ח לליטר, פחות ממה שתשלמו בממוצע על שליש ליטר בירה בכל פאב או בר אחר, 4 כוסות יין תעלנה פחות מכוס יין אחת בפאבים אחרים ואפשר להמשיך ולהמשיך עם הדוגמאות.

אבי כץ, מנכ"ל קופיקס, מסר לעכבר העיר: "קופיקס בר תחולל מהפכה בשוק האלכוהול בדומה למהפכת הקפה של קופיקס. המהפכה תוביל להוזלת מחירי האלכוהול עבור הצרכן הסופי ותהיה נדבך נוסף במהפכת המחירים שאנו מובילים. זוהי הוכחה נוספת לכך שאפשר להציע לצרכן מוצרים איכותיים במחיר הוגן".

אנחנו מחזיקים אצבעות. שמרו לנו צ'ייסר.

קופיקס בר השקה 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...