פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תענוג: החל מהשבוע תוכלו לרכוש גלידות בחמישה שקלים ברשת קופיקס

אם אתם אוהבים ארטיקים וגלידות לפחות כמוני, גם אתם ודאי מתבאסים על המחירים הגבוהים שאתם נאלצים לשלם עבור התענוג. מחירם של הארטיקים והגלידות, שעד לפני שנים לא רבות בכלל היו נגישים כמעט לכל כיס, הלכו ותפחו עם השנים, והכסף הקטן שבמקרה נשאר זרוק בכיס שלכם כבר לא מספיק בכדי לרכוש בספונטניות ארטיק קרח או גלידה חלבית כלשהי.

בעבר הלא רחוק, מחירו של ארטיק קרח היה חצי שקל (נשבע לכם, חייתי שם) וגלידת שוקו שוקו עלתה שקל וחצי, היום לא תוכלו לרכוש ארטיק מסוג כלשהו בפחות משלושה שקלים, וכשמדברים על הגלידות המתוחכמות והעסיסיות יותר, המחירם ממריאים עד למעל 10 שקלים מהם תאלצו להיפרד עבור שוקובו, מגנום ושאר המותגים המוכרים.

ברשת קופיקס, שרק לפני כמה חודשים פרצה לחיינו עם מהפכת מחירי הקפה והמאפים, החליטו להפוך את הקיץ הזה למסיבת ארטיקים גדולה, ומאיימים כעת לשבור גם את שוק הגלידות. החל מהשבוע, במסגרת שיתוף פעולה חדש בין הרשת לחברת נסטלה, תוכלו לרכוש בכל סניפי הרשת מגוון גלידות נסטלה ביניהן טילון, גומי גם, בוב ספוג, נסטלה קראנץ' וגם גלידת ג'ויה מפנקת בחמישה שקלים בלבד, במקום במחירים הרגילים והמפלצתיים. אם נפשכם חפצה דווקא בקרטיב או ארטיק מצופה תוכלו לרכוש שתי יחידות באותו המחיר, חמישה שקלים.

קופיקס גלידות

מדובר בהחלט בבשורה משמעותית ומשמחת עבור חובבי הגלידות שעשויים לשלם בפיצוציות ובסופרים השונים מחירים שהם לעיתים יותר מכפולים מהמחירים המוצעים בקופיקס ומהמחיר המומלץ והשפוי לצרכן. בעוד מחירם של הקרחונים נותר סביר וניתן למצוא אותם במחירים דומים ברשתות אחרות, מחירי הגלידות הם נוחים, הגיוניים, ועושים חשק להתפנק.

לאחר שפתחו את קופיקס-בר, הוסיפו לתפריט שלהם גם מגוון קינוחים מתוקים בחמישה שקלים, ועוד שלל מוצרים מתחלפים באותו המחיר, כיף לראות שקופיקס לא קופאת על השמרים וממשיכה לחדש ולהמציא את עצמה בכדי למשוך עוד ועוד לקוחות, ולדאוג שהרשת תמשיך להתקיים לאורך זמן, בניגוד לציפיות של הרבה אנשים בתחילת דרכה.

דרך Ynet.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...