פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: בקוקה קולה מצאו פיתרון גאוני לשימוש חוזר בבקבוקים שלהם

פחיות ובקבוקי שתייה קלה הם אחד מגורמי זיהום הסביבה המשמעותיים ביותר. מליוני בקבוקי פלסטיק מושלכים בכל יום לאשפה ברחבי העולם, כשרק חלק קטן מהאנשים דואגים להעביר את אותם בקבוקים למחזור.

בקוקה קולה, אחת החברות שאחראיות על מצבור הבקבוקים והפחיות הללו, מנסים בשנים האחרונות לשנות את התדמית המזהמת שדבקה בהם, עם שלל פעילויות וקמפיינים יצירתיים ברחבי העולם שמטרתם לחנך את קהל הלקוחות הצעיר שלה למחזור ושמירה על איכות הסביבה.

הקמפיין הגאוני הבא, הוא ללא ספק אחת ההברקות היותר גדולות של החברה. באמצעות חברת הפרסום עטורת הפרסים אוגליבי-סין, יצרו בקוקה קולה את קמפיין "חיים שניים" או "2nd lives" אם תרצו, במסגרתו חולקו ללקוחות קוקה קולה ברחבי וייטנאם, מדינה בה אין מודעות גבוה למחזור, 40 אלף ערכות מחזור יצירתיות הכוללות 16 סוגי פקקים חדשים שיכולים להחליף את הפקק המקורי לאחר סיום השימוש בבקבוק השתייה, ולהפוך את אותו הבקבוק למוצר חדש ושונה לחלוטין, ובכך ליצור עבורו שימוש חוזר ויעיל במקום להשליך אותו למזבלה.


כך למשל, תוכלו להפוך את בקבוקי הקולה הריקים שלכם לרובה מים, שפריצר להשקיית עציצים, משקולות לאימון ביתי, מחדד מגניב עבור העפרונות של הילדים, משחק בועות סבון, טושים,  צעצוע לילדים, כלי לסבון באמבטיה ועוד שלל רעיונות מקוריים ומדליקים שהופכים את השימוש בבקבוק להנאה אחת גדולה להורים ולילדים.

קוקה קולה מחזור פקקים 10

כמובן, 40 אלף היחידות הללו לא יפתרו את בעיית הזיהום העולמי, אבל הרחבה של הקמפיין הזה וחלוקת מליוני ערכות כאלו בעולם בהחלט תשפר במעט את המצב, ובעיקר תועיל לשיפור התדמית של החברה, גם לאור סרטונים כמו שזה שפרסמנו כאן בשבוע שעבר ומדגים מה קורה כשמרתיחים קוקה קולה, סרטון שגרם ללא מעט אנשים לעבור לשתות מים.

ריכזנו עבורכם כמה תמונות המדגיות את השימושי םהשונים בבקבוקים באמצעות הפקקים החדשים. מה דעתכם?

טושים

קוקה קולה מחזור פקקים 3

בקבוק לחיץ לסבון

קוקה קולה מחזור פקקים 4

בקבוק לרטבים

קוקה קולה מחזור פקקים 5

קוקה קולה מחזור פקקים 7

מנורת לילה

קוקה קולה מחזור פקקים 6

בועות סבון

קוקה קולה מחזור פקקים 8

קוקה קולה מחזור פקקים 9

משקולות

קוקה קולה מחזור פקקים 2

מימין – בקבוק שתיה ספורטיבי משמאל:מחדד

קוקה קולה מחזור פקקים 12

מימין: משקולת, משמאל: בועות סבון

קוקה קולה מחזור פקקים 13

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...