פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טוויסט היסטורי מפתיע לסצנות קולנועיות מפורסמות

תעזבו רגע כל מה שאתם עושים: זהו זמן גיחוך ושעשוע, וחשוב שיהיה לפחות פסק-זמן אחד כזה ביום. הפעם, הכוכב העולה שלנו הוא אמן טורקי בשם מוראט פאלטה שעיצב סדרת תמונות המבוססות על סצנות קולנועיות מפורסמות במיוחד – בסגנון עות'מאני!

ספרות זולה, תפוז מכני (כן כן, השם נהגה ללא הא הידיעה, תתמודדו), מלחמת הכוכבים, הסנדק, פני צלקת ועוד סרטים איקוניים קיבלו טוויסט היסטורי עתיק שמצליח לשנות את הקונספט לעתים ללא היכר. די קול.

וסתם בשביל הרענון, כי מאמינה לכם שהייתם בשיעור הזה (טוב, רובכם לפחות), האימפריה העות'מנית הידועה גם כאימפריה הטורקית, הייתה מהאימפריות החזקות והממושכות בהיסטוריה וכללה גם אותנו. לציור העות'מני, יש סגנון ייחודי, מניאטורי, שלרוב צויר בידי מספר אנשים: צייר ראשי ששרטט את קוי המתאר הראשיים והקומפוזיציה, ועוזריו שהשלימו את הציור. בהשראת הסגנון הזה, יצר פאלטה דמויות דו מימדיות על רקע ארכיטקטורה שטוחה והרבה להשתמש בצורות קונטראסטיות.

מקסים לראות איך בכל זאת הוא לקחת את הסגנון העתיק להעדפות האישיות שלו ויצר אמנות קלאסית המציגה חבורת פריקים מרושעים, לבושים מוזר, שמפרקים להומלס את הצורה, בין היתר.

1

 התפוז המכני

2

 הנוסע השמיני

3

 הנוסע השמיני (התמונה העליונה) + התחלה (תמונה תחתונה)

4

 מלחמת הכוכבים

5

 הסנדק

6

 

7

 ספרות זולה

8

 פני צלקת

9

 טרמינייטור 2/שליחות קטלנית 2

10

 הניצוץ

11

להרוג את ביל

Via That’s Like, Whoa

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...