מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

19 שנים אחרי שנולדה עם בעיית עור נדירה, הבחורה הזאת חושפת את הגוף שלה בסדרת תמונות אמיצה ומרגשת

כמעט לכל אחד מאיתנו יש איזשהו חלק בגוף שאנחנו לא אוהבים והיינו שמחים לשנות אותו, החל מאף ארוך, אוזניים גדולות, ירכיים רחבות או כפות רגליים לא יפות ועד שומות, נקודות חן וכתמי לידה שמפריעים לנו בעין והיינו שמחים לשנות אותם או להיפטר מהם.

אולם, עד כמה שהצרות הפרטיות שלכם נראות משמעותיות והרות גורל בכל הנוגע לביטחון העצמי שלכם, סדרת התמונות הבאה, שמציגה את המקרה הנדיר של סיירה סוורינגן, תכניס בכם מעט פרופורציות ואולי אפילו תגרום לכם לאהוב את עצמכם כפי שאתם.

סוורינגן, צעירה בת 19 מצפון קרוליינה שבארצות הברית, נולדה עם הפרעה עורית נדירה שמתרחשת אחת לחצי מליון לידות בערך, תופעה שגורמת לעור להתמלא בשומות וכתמי לידה ענקיים שמכסים כמעט 70 אחוזים מהגוף שלה.

כתמי לידה 1

הרופאים אמרו להוריה שלא ניתן יהיה להסיר את השומות והכתמים הענקיים כי יש יותר מדי מהם ומדובר בפרוצדורה רפואית מורכבת ולא מומלצת, ובנוסף, בישרו להם שכמות השומות רק תלך ותגדל עם השנים.

כתמי לידה 2

כצפוי, עקב היותה שונה משאר הילדים, במהלך שנות הילדות וההתבגרות שלה סבלה סיירה מאינסוף הצקות ומקרי בריונות מצד ילדים ובני נוער אחרים, שצחקו ולעגו עליה בגל להמראה המיוחד שלה.

"אני זוכרת יום אחד בו ישבתי בהסעה אל בית הספר כשאחד הילדים צחק עלי וקרא לי כלב דלמטי. המקרה הזה גרם לביטחון העצמי שלי לצנוח. הייתי מאוד צעירה וזה גרם לי להרגיש שונה ביחס לשאר הילדים, כאילו משהו לא בסדר איתי", מספרת סיירה.

כתמי לידה 9

אולם, אם חשבתם שההקנטות וההשמצות מצד "חבריה" ללימודים יצליחו להוריד את רוחה של סיירה ולגרום לה לשקוע בעצבות ורחמים עצמיים, אתם לגמרי טועים. בגיל 19, סיירה הפכה לצעירה יפהפייה ומלאת ביטחון עצמי, שלא נותנת למראה החיצוני השונה שלה להפריע לשגרת החיים שלה.

כתמי לידה 6

את הקרדיט לתפיסת החיים האופטימית ומלאת השמחה שלה היא מעניקה להורים ולמשפחה שלה שתמכו בה לאורך השנים, ועוד שהייתה קטנה, סיפרו לה שהכתמים על גופה הם בסה"כ "נשיקות של מלאכים"', משפט שישב בראשה כל הזמן ועזר לה להתמודד עם הקושי.

כתמי לידה 7

"כולנו נולדים שונים זה מזה וכולנו צריכים להרגיש יפים בתוך העור שלנו" אומרת סיירה, ואם אתם צריכים עוד הוכחה לאומץ ולביטחון העצמי שלה, תוכלו למצוא אותה בפרופיל הפייסבוק שלה, שם החלה לפרסם לאחרונה גם תמונות שלה בביקיני, תמונות שמעולם לא חשבה שיהיה לה אומץ לחשוף ומהוות מבחינתה תשובה מוחצת לכל אותם בריונים שניסו לפגוע בה ולגרום לה להרגיש רע עם עצמה.

כתמי לידה 3

כתמי לידה 4

"אני כל כך גאה להיות שונה מאחרים. בסופו של יום, לכל אחד מאיתנו יש משהו שונה ולא רגיל, בין אם זה משהו חיצוני או פנימי".

כתמי לידה 5

הסיפור של סיירה, ביחד עם התמונות המיוחדות והחיוך הרחב והבלתי נגמר שלה, הצליחו לכבוש את הרשת ביממה האחרונה, ובהחלט מהוות השראה ומוטיבציה לכל אחד מאיתנו, לקבל את עצמו כמו שהוא ולהפסיק להיטפל לפרטים קטנים וחסרי חשיבות בגוף שלנו, שכנראה רק אנחנו שמים לב אליהם.  הנה עוד כמה תמונות מהאלבום של סיירה.

סיירה 1

סיירה 2

סיירה 3

כתמי לידה 8

כתמי לידה 10

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...