פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילד הזה סבל מבריונות לאחר שהאריך את שערו במשך שנתיים וחצי כדי לתרום אותו לחולי סרטן

כשכריסטיאן מקפילמי, היום בן 8 וחצי, היה בסה"כ בן 6, הוא צפה בטלוויזיה ונתקל בתשדיר פרסומת עבור בית חולים לילדים בו ביקשו נציגי בית החולים עזרה בתרומת שיער עבור ילדים שחלו בסרטן. למרות גילו הצעיר, כריסטיאן החליט שהוא גם רוצה לתרום למען המטרה החשובה הזו והחל להאריך את שערו הבלונדיני.

ילד תרומת שיער 1

למרות שסבל מבריונות בבית הספר לאחר שילדים רבים כינו אותו "ילדה" ולעגו לשיער הארוך שלו, כריסטיאן לא ויתר על המשימה שלו. גם מבוגרים וחברים של ההורים שפגשו אותו הציעו לו להסתפר כדי שייראה יותר כמו בן, אבל לאחר שהסביר להם מדוע הוא עושה זאת, התנצלו ותמכו בו.

ילד תרומת שיער 2

"היחס המזלזל של כמה מהילדים בבית הספר גרם לי להרגיש לא משהו" סיפר כריסטיאן בראיון שנערך עמו לאחרונה, אבל כפי שניתן לראות בתמונות, העניין השולי הזה לא מנע ממנו להאריך את שערו במשך שנתיים וחצי, עד שהגיע לאורך מספיק כדי שיוכל לשמש כתרומה.

ילד תרומת שיער 3

לפני מספר ימים, הגיע הרגע הגדול. שערו של כריסטיאן נאסף ל-4 קוקיות, כל אחת בת 25 סנטימטרים לערך, ואז נחתך מראשו.

ילד תרומת שיער 4ילד תרומת שיער 7

כמובן, בדיוק כפי שביקש וחלם כריסטיאן בתחילת המסע שלו, ארבע הקוקיות הועברו בשלמותן לתרומה עבור עבור ילדים חולי סרטן וילדים שמחלימים מפצעי שרפות.

ילד תרומת שיער 5 ילד תרומת שיער 6

הסיפור המרגש של כריסטיאן בשילוב התמונות המקסימות שלו ברגעי התספורת ולאחריה, כבשו את הרשת וזכו לסיקור נרחב, לאור המעשה האמיץ ובעיקר בזכות ההתמודדות המרשימה שלו עם הקשיים בדרך והדבקות במטרה, שיכולה להוות השראה גדולה לכל אחד מאיתנו.

ילד תרומת שיער 8

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...