פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצלם הזה חושף את המציאות מאחורי תמונות החתונה המושלמות שלו

אם יוצא לכם לשוטט ברחבי הרשת, ודאי נתקלתם לא פעם בתמונות חתונה מדהימות, פריימים מושלמים שיוצרים את הרושם כאילו יום החתונה של הזוג המצולם היה יום מושלם בו הטבע כולו התכונן לקראת בואם ולבש חג לקראת יום הצילומים, רק כדי לאפשר להם לזכות באלבום חתונה מהפנט. אולם, כפי שאתם יודעים, המציאות לא ממש מתיישרת עם הרושם הזה, וזוגות רבים מוצאים עצמם מצטלמים בימים גשומים, מעוננים, בוציים ואפרוריים. אלא שכאן בדיוק נכנס הצלם לפעולה, וכפי שתראו מיד, כאשר הוא יודע מה הוא עושה, התוצאה יכולה להיות מאוד מפתיעה.

כריס צ'יימברס, צלם בריטי שעוסק בין השאר בצילום זוגות ביום החתונה שלהם, פרסם לאחרונה סדרת תמונות מרתקת בה הוא חושף כיצד נראים אותם לוקיישנים וצילומי חתונה מופלאים במקור, מאחורי הקלעים, רגע לפני שהוא לוחץ על הקליק. אחת התמונות הכפולות שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו ופורסמה בימים האחרונים גם באתר שיתוף התמונות Imgur חושפת את הבדלים העצומים בין שתי התמונות וזכתה למיליוני צפיות ואלפי שיתופים.

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 13

בתמונה המקורית, שלא נראית כל כך רומנטית, נראה זוג אשר עומד בפתחה של חווה כשברקע שלוליות ומזג אויר סגרירי. אלא שכפי שניתן לראות בתמונה, הצלם כריס לא בוחל באמצעים ומוכם לעשות הכל כדי לייצר עבור הזוג את הפריים המושלם. התוצאה הסופית, המשלבת שימוש בהשתקפות מבעד לשלולית וטכניקות צילום שונות כמו חשיפה ארוכה, הופכת את הצילום למושלם, ומעניקה לתמונה חיים חדשים לחלוטין.

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 12

וכך "שינוי בפרספקטיבה, ושימוש נכון בתאורה ובפונקציות השונות של המצלמה" הפכו את התמונה הלא ממש זוהרת הזאת למשהו אחר לגמרי:

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 2מאחורי הקלעים צילומי חתונה 3

וכך הופכת שלולית שגרתית לאגם קסום:

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 7מאחורי הקלעים צילומי חתונה 6

ועוד דוגמה כיצד חניון רכבים סתמי הופך לשדה חשוך ורומנטי לאור שקיעה:

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 5מאחורי הקלעים צילומי חתונה 4

הדרמה בשדה החיטה:

הכל בשביל הפריים המושלם:

מאחורי הקלעים צילומי חתונה 10מאחורי הקלעים צילומי חתונה 11

קליק לעוד צילומים מופלאים בעמוד הפייסבוק של כריס צ'יימברס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...