פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצלמת הזאת שותלת את עצמה בתמונות ילדות ישנות שלה בסדרת פורטרטים נפלאה

דמיינו לעצכם שהייתם יכולים לבחור רגע אחד קסום מהילדות שלכם, כזה שהונצח באחת התמונות מתוך אלבומי התמונות הישנים שלכם, אלה שקבורים עמוק בארון, ובין רגע לחזור אליו ולפגוש את עצמכם, עשרות שנים קודם לכן.

הצלמת היפנית צ'ינו אוטסוקה, יצרה סדרת תמונות לא פחות מגאונית, במסגרתה היא מגלה לעצמה ולעולם את אמנות המסע בזמן. לא, אוטסוקה עדין לא הצליחה לשחזר את הדלוריאן של "בחזרה לעתיד" ולא פיתחה שום מכונה שתחזיר אותה בזמן, אבל באמצעות מניפולציות פוטושופ מעולות באיכותן, הצליחה לחבר בין  הגרסה העדכנית של עצמה, לתמונות ילדות ישנות שלה, שם היא פוגשת את עצמה כשהייתה ילדה.

Snowman

סדרת התמונות הזו נקראת "Imagine Finding Me", ומכילה המון תמונות קסומות המפגישות בין עבר והווה. בחלק מהתמונות מחקה צ'ינו הגדולה את זו הקטנה, בתמונות אחרות נראה כאילו דרכן של השתיים מצטלבת ממש במקרה, ובתמונות אחרות, נראית צ'ינו הגדולה כחונכת או מנטורית של עצמה הקטנה. כל התמונות מאוד מרגשות, ובעיקר גורמות לצופה לרצון עז לפנות אל הצלמת ולבקש ממנה שתייצר גם עבורו פיסת זכרון אישית ומרהיבה שכזו.

"התהליך הדידיטלי הזה הפך לכלי עבורי" מספרת צ'ינו. "ממש כמו מכונת זמן באמצעותה אני יוצאת למסע לעבר רגעי הילדות שלי, למקומות אליהם הייתי שייכת פעם, ומגיעה אליהם שוב, הפעם בתור תיירת".

ואתם, אם הייתם יכולים פגוש את עצמם של לפני עשרים וחמש שנה, מה הייתם אומרים? כיצד הייתם מגיבים? האם הייתם נותנים לעצמכם טיפים לעתיג אחר? אין ספק כי סדרת התמונות הזאת מעלה תהיות רבות ומעוררת רגשות נוסטלגיה עצמתיים ובעיקר כיפיים. תענוג אמיתי. מוזמנים לבקר באתר של צ'ינו לעוד תמונות.

 1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

Stairs

 

London84

 

8

 

Beijing85

 

Hotel

 

11

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...