פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת מגדלת את הילדים שלה ללא טלוויזיה וטלפונים ומתעדת את החיים שלהם בסדרת תמונות מופלאה

הורים, כמה מכשירים אלקטרוניים מקיפים את הילדים שלכם? טלפון, טאבלט, טלוויזיה, מחשב, פלייסטיישן ובטח עוד כמה ששכחנו להכניס לרשימה. ועכשיו לשאלה היותר קשה: איך אתם חושבים שהחיים שלכם היו נראים בלי המכשירים האלה? לא, לא בלי חלק מהם או בלי המכשירים האלה חלק מהזמן. חיים בלי שום מכשיר שישעשע אותם או יעזור להם להעביר זמן בשקט. תוך כמה זמן להערכתכם אתם מתאשפזים?

עכשיו תגידו שלום לניקי בון, צלמת חובבת, פיזיוטרפיסטית בהכשרתה ואמא מקצועית שהחליטה לגדל את הילדים שלה בלי שום טכנולוגיה מסביבם. איך עושים את זה? מתחילים בלגור בחווה ענקית בניו זילנד (בגודל של יותר מ-40 אלף מ"ר) ומחנכים את הילדים בבית. כלומר, בלי לשלוח אותם לבית ספר או לחוגים.

ניקי יודעת שעבור הרבה אנשים זה נראה כמו צורת חיים לא נוחה "אבל אנחנו פה חוגגים את צורת החיים שבחרנו בה ואת המקום הקסום הזה". לאמא הזאת גם אין בעיה עם החיבור של הילדים לטבע "אני מאמינה שהילדים בדיוק במקום הנכון כשהם מכוסים כולם בבוץ".

הטכנולוגיה היחידה שנוכחת בחיים של המשפחה הזאת היא המצלמה של ניקי, צלמת חובבת שהפכה את הצילום לחלק מרכזי בחיים שלה. היא מתעדת את הילדות המיוחדת של הבנים והבנות שלה ומפרסמת הכל תחת הכותרת "ילדות בסיסית". היא מספרת שמדובר באוסף תמונות של חיים בטבע ומשחקים של ילדים במקום בלתי מיושב.

הנה 26 תמונות שמתעדות את הילדות השונה הזאת על רקע הטבע הניו זילנדי:

ניוזילנד

ניוזילנד2

ניוזילנד3

ניוזילנד4

ניוזילנד5

ניוזילנד6

ניוזילנד7

ניוזילנד8

ניוזילנד9

ניוזילנד10

ניוזילנד11

ניוזילנד12

ניוזילנד13

ניוזילנד14

ניוזילנד15

ניוזילנד16

ניוזילנד17

ניוזילנד18

ניוזילנד19

ניוזילנד20

ניוזילנד21

ניוזילנד22

ניוזילנד23

ניוזילנד24

ניוזילנד25

ניוזילנד26

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...