פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

23 צעצועי ילדות נוסטלגים שעשויים להיות שווים המון כסף עבורכם אם שמרתם עליהם

הטמגוצ'י שלכם עדיין חי? התקמצנתם והשארתם את הצעצועים סגורים בקופסה החדשה אפילו שכל החברים שלכם הסתלבטו עליכם? ובכן, יש לנו חדשות טובות.

סביר להניח שאלה מכם שכבר בעניינים יודעים את זה, אבל עבור אלה שסתם שמרו צעצועים ישנים במצב טוב בקטע נוסטלגי, מצפה הפתעה – צעצועי הוינטג' שלכם שווים עכשיו הרבה כסף.

יש לא מעט חובבי קומיקס, מד"ב ופנטזיה שאוספים "אקשן פיגרס" (בובות של דמויות מסרטים וסדרות קומיקס) ואף קונים אותם במחירים אסטרונומיים בדיוק מאותם אנשים שקנו אותם פעם, ומעולם לא פתחו את האריזה. להם אני בטוח לא צריכה לספר על איך העולם הזה עובד, אבל גם הם בהחלט עשויים להיות מופתעים מסוג המשחקים והצעצועים שאנשים מוכרים היום במאות דולרים.

כך למשל, את הטמאגוצ'י הישן והאהוב שכמעט כל אחד מכם רכש כשהיה ילד, תוכלו לנסות ולמכור במעל 400 דולר, את האקשן פיגר המגניבה של הפאוואר ריינג'רס עם הראש המתחלף, תוכלו למכור במידה ושמרתם עליה כמו שצריך אולי תצליחו למכור בסכום לא הגיוני של 4000 דולר,  בובת פרבי מתוקה ישנה  תזכה אתכם בקרוב לחמש מאות דולר, גיים בוי עתיק ביותר מ-1500 וזו רק תחילתה של הרשימה. סתם בשביל האנקדוטה, אני מצאתי לא מזמן את המשחק עם הדגים שפותחים וסוגרים את הפה וצריך לדוג אותם עם חכה קטנה. אבל זה עלה לי רק 5 שקלים באלנבי.

בכל מקרה, עכשיו, או עוד כמה שנים טובות, זה זמן טוב לפשפש בארונות בבית של ההורים ולחפש את אותם צעצועים ישנים. אם אין לכם צורך בהם, זה יכול להתגלות כאוצר קטן בדמות מכירה באיביי.

הנה 23 דוגמאות מעולות לצעצועים ומשחקים מהסוג הזה, כשלצידם המחירשלהם ב-Ebay.  הצלחתם למכור צעצוע כזה במחיר מופרך? אל תשכחו להפריש לנו אחוזים.

1. טמאגוצ'י
משחקים 1

קלפי פוקימון

משחקים 2

3. צעצוע פארק היורה

משחקים 3

4. פולי פוקט

משחקים 4

5. גיימבוי צבעוני

משחקים 5

6. סקטים

משחקים 6

7. טירה

משחקים 7

8. היט קליפס

משחקים 8

9. בובת פרבי

משחקים 9

10. רובה מים סופר סוקר

משחקים 10

11. תנור איזי בייק

משחקים 11

12. יומן אישי אלקטרוני לבנות

משחקים 12

13. ערכת מרוץ סופר מריו

משחקים 13

14. לגו ספינת פיראטים

משחקים 14

15. משחק קליעות לסל

משחקים 15

16. בובת פאוור ריינגרס עם ראש מתחלף

 19ב19א

17. משחק דיג'ימון

משחקים 17

18. לוח אורות לציור

משחקים 18

19. ווקמן / טוק-בוי (עם רמקול)

משחקים 19

20. שעון מעורר של ניקולודאון

משחקים 20

21. סגה ג'נסיס

משחקים 21

22. אוסף מכוניות הוט ווילס

משחקים 22

23. בובuת אקשן פיגר של צבי הנינג'ה

משחקים 23

 

מקור: Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...