פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי 5 שנים במכלאה הכלב הזה מצא בית בזכות תמונה אחת קורעת לב

לפני קצת יותר מחמש שנים, נמצא צ'סטר, כלב הפיטבול המתוק בתמונה, כשהוא משוטט ברחובות ניו יורק ללא בית וללא בעלים. צ'סטר הועבר לאחד ממקלטי החיות בעיר, שם ניסו למצוא לו בית חדש במשך שנים ארוכות ללא הצלחה, עד שלא מזמן, לאחר שכל המאמצים למצוא משפחה שתאמץ אותו אל ליבה עלו בתוהו, הועבר לבית מחסה חדש בשם NFAWL במחוז נורת' פורק בעיר.

צ'סטר 2

מתוקף היותו פיטבול, כלב עם מוניטין לא חיובי במיוחד בלשון המעטה, ובגלל גילו הלא צעיר, הסיכויים של צס'טר לפתוח סוף סוף בחיים חדשים מחוץ למכלאה היו נמוכים במיוחד, אלא שגבי סטרופ, מנהלת מקלט החיות, לא וויתרה, והחליטה לנסות את מזלה באמצעות מהלך יצירתי ומרגש במיוחד. סטרופ פתחה עמוד פייסבוק מיוחד בשם "צ'סטר: ממתין כבר חמש שנים" בו פרסמה את התמונה המרגשת הבאה:

צ'סטר 1

בתמונה קורעת הלב נראה צ'סטר, עם מבט עצוב ומהורהר בעינו, כשהוא אוחז בשלט עליו נכתב: "למה אף אחד לא רוצה אותי? אני מחכה כבר חמש שנים. כולם במקלט החיות אומרים לי כמה שאני כלב טוב. אז למה אף אחד לא רוצה לאמץ אותי? אני מבטיח להתנהג יפה ולאהוב את המשפחה החדשה שלי. בבקשה! אולי אתם המשפחה החדשה שלי… אני יושב כאן ומחכה לכם שתבואו".

כצפוי, התמונה הזאת, שפשוט אי אפשר לעמוד בפינה, גרפה אלפיי לייקים ושיתופים. "קיבלתי יותר מ-300 מיילים בתוך שעות והטלפון שלי לא הפסיק לצלצל לרגע" סיפרה מנהלת העמותה בהתרגשות על התגובה המפתיעה לפרסום. "אנשים פנו אלי מכל רחבי ארצות הברית ואפילו מאוסטרליה, כשחלק גדול מהם בכו תוך כדי השיחה בגלל הסיפור העצוב".

צ'סטר 3

אחד הטלפונים הראשונים שקיבלה, היה מאישה בשם דנה קול, שסיפרה שראתה את התמונה של צ'סטר אחרי שאחת החברות שיתפה אותה בפייסבוק ושהיא מעוניינת להגיע עם משפחתה לפגוש את הכלב. ואכן, ביום למחרת התייצבה דנה במקלט החיות עם בעלה ושני ילדיה, וכמו בסיפורי האגדות, זאת הייתה אהבה ממבט ראשון.

צ'סטר 7צ'סטר 6

אחרי חמש שנים ארוכות, בהם קיבל את היחס הטוב ביותר שכלב במכלאה יכול לקבל אבל לא זכה לבית אמיתי, צ'סטר מצא סוף סוף משפחה חמה ואוהבת שתאמץ אותו לחיקה ועבר לגור בבית החדש שלו. המשפחה עצמה ממשיכה לפרסם תמונות שלו נהנה מהחיים החדשים, ועמוד הפייסבוק שנפתח עבורו משמש עכשיו כדי לנסות ולמצוא בית לכלבים נוספים שגורלם היה פחות מוצלח מזה של צ'סטר.

הנה כמה תמונות של צ'סטר בפרק ב' של חייו עם משפחתו החדשה. מאחלים לכל הכלבים הנטושים בעולם שהסיפור שלהם יסתיים כך.

צ'סטר 21

צ'סטר 4

צ'סטר 5

צ'סטר 8

צ'סטר 10

צ'סטר 9

באמצעות southold local

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...