פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבעל הזה גילה שאשתו בוגדת בו בגלל פרט קטן ומפתיע שמסתתר בתמונה הבאה

הסיפור המשוגע הזה מסתובב ברשת בחודשים האחרונים והוא ללא ספק אחד ההזויים, המצחיקים והמפתיעים שנתקלנו בהם, כלומר, אם אתם מאמינים שהוא אמיתי.

אחרי 20 יום מחוץ לבית, הבעל הזה חזר הביתה והתרגש לפגוש שוב את אשתו. הגבר הנרגש החליט להנציח את רגע האחידו המרגש ולצלם תמונה של אשתו המתוקה יושבת להנאתה על המיטה עם שמיכה לרגליה, מחייכת חיוך רחב. אלא שאל תתנו למראה התמים לבלבל אתכם. לפעמים מה שהעין רואה, הוא לא באמת המציאות.

הפתעה 1

כשהבעל העיף מבט נוסף בתמונה כמה ימים לאחר שצילם אותה, הוא הבחין בפרט מפתיע מאוד שהולך לשנות את חייהם לנצח. מאחורי החיוך התמים הזה, כך מסתבר, מסתתר סוד שאשתו ממש לא רצתה שהוא יגלה. תעיפו מבט נוסף בתמונה. מצליחים לזהות מה לא בסדר?

אם אתם לא מצליחים  למצוא את הפרט שמפצח את התעלומה העגומה הזאת, התמונה הבאה כבר תעשה את העבודה בשבילכם.

הפתעה 2

עכשיו כבר אי אפשר לפספס. תראו מי מתחבא לו מתחת למיטה, מציץ על המתרחש בחדר. אכן, מדובר במאהב של אשתו שלא יכל היה להתאפק והחליט להרוס את התמונה ולדפוק את הפוטובומב הכי טיפשי אי פעם.

הפתעה 3

טוב, אתם יכולים לנחש לאן הסיפור הזה מתגלגל מכאן. הבעל התעמת עם אשתו, השניים התגרשו, והמאהב המציצן כנראה עדין שוכב מתחת למיטה עד עצם היום הזה.

הפתעה 4

כמובן, כמו בכל סיפור מהסוג הזה שמתרוצץ לו ברשת, האמינות שלו מוטלת בספק. אם אתם שואלים אותנו, היינו מהמרים שמדובר בזיוף. הראש של ה"מאהב" כנראה הושתל בתמונה המקורית באמצעות פוטושופ ובנוסף, הבחורה נראית יותר כמו טינאייג'רית מתבגרת על מיטת נוער מאשר אישה בוגדנית שנתפסה על חם במיטה הזוגית.

באינטרנט כמו באינטרנט, אף אחד לא נותן לאמת לבלבל אותו ואתם תאלצו לשפוט בעצמכם.

דרך: Viral Nova

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...