פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונה הזאת של ג'ואי וצ'נדלר שצולמה השבוע תגרום לכם להרגיש זקנים

צמד השחקנים מאט לבלנק ומת'יו פרי, מי שגילמו יחד את ג'ואי וצ'נדלר, שתיים מהדמויות האהובות של "חברים", אחת הסדרות הכי פופולריות אי פעם, נפגשו שלשום במסיבה שערכה רשת הטלוויזיה האמריקאית CBS בהוליווד. כיאה לחברי עבר שלא התראו הרבה זמן, השניים עצרו לשיחת קאצ'ינג-אפ קצרה והעניקו לצלמים הזדמנות לתעד את מפגש הפסגה המרגש שלהם. כצפוי, התמונה של השניים הפכה ויראלית, בעיקר לאור העובדה שהיא גורמת לכל מי שמביט בה וזכה לצפות בפרקי חברים כשעוד שודרו בטלוויזיה לראשונה, להרגיש זקן מאי פעם.

יותר מעשרים שנה חלפו מאז הופיעו השניים, היום בני 48, לראשונה על מסכי הטלוויזיה שלנו, ולמרות שקשה להאמין לנתון המפלצתי הזה, התמונה המשותפת של השניים הופכת אותו למציאותי מתמיד, ומדגימה עד כמה החיים לא עוצרים ואיך בלי לשים לב, כולנו מתבגרים במהירות.

מאט לבלנק ומת'יו פרי במסיבה של CBS

פרי, שבמהלך צילומי הסדרה התמודד עם התמכרות לסמים ואלכוהול הגיע למסיבה חמוש בחליפה שחורה כשעל פניו ניתן להבחין בחיוך חצי מלאכותי וחצי לא מרוצה, ממש כמו בפרק ההוא בו אנחנו מגלים שצ'נדלר לא מסוגל לחייך בתמונות. לעומת זאת לבלנק, שמככב בימים אלו בסדרה המצליחה "Episodes" נראה מבסוט לחלוטין מהסיטואציה. למעשה, אם השניים היו מצטלמים יחד באחד מפרקי הסדרה, סביר להניח שהיינו זוכים לראות משניהם את אותן הבעות פנים בדיוק, כך שמדובר ללא ספק בתמונה נהדרת שמעוררת בנו הצופים, חוץ מדיכאון עמוק על העובדה שאנחנו הולכים והופכים לקשישים, המון געגועים ונוסטלגיה.

מוזמנים לבדוק כאן איך נראים היום שאר השחקנים הראשיים והמשניים בסדרה, ואם יש לכם כמה דקות פנויות ואתם מחשיבים את עצמכם למומחים ל"חברים", נראה אתכם מצליחים לעמוד בגבורה בשאלון הטריוויה הלא פשוט הבא.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...