פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 סלבריטאים שמצאו דרך מקורית ומצחיקה להטריל את צלמי הפפראצי

אנחנו חיים בעידן שבו כולם מצטלמים כל הזמן, בכל מקום וגם בלי שיש סיבה טובה לזה, אז אולי זה קצת קשה להבין מה כזה מעצבן בעוד כמה תמונות. אבל עבור שחקנים ומפורסמים שחיים כל היום מול המצלמה ואחרי זה עוד תוקעים להם פלאש בפנים, פפראצי זה עסק די מרגיז. הם נדחפים לכל מקום, לא נותנים טיפה פרטיות ויעשו הכל כדי להשיג תמונה. די דוחה.

מה עושים נגד זה? הרוב, לא הרבה, הם מבינים שזה חלק מהדיל של להיות מוכר ועשיר. מצד שני, יש גם מי שלא מוכנים לחיות ככה ומשיבים מלחמה. או, בשפה פשוטה: מטרילים את הפפארצי בחזרה ומנסים להגניב מסר משלהם בתמונה או להפוך אותה לכזאת שלא שווה לפרסם או סתם לעייף את הצלמים הזדוניים עד שימאס להם. בין הסלבס שמככבים בפוסט תוכלו למצוא את ג'ים קארי,ליאונרדו דיקפריו, ריאן גוסלינג, ג'ינפר לורנס ועוד. הנה 50 סלבריטאים שהחליטו להתנקם בפאפרצי, בדרכם המקורית והדי מבריקה:

בנדיקט קמברבאץ'

פפרצי

דסטין הופמןפפרצי2

ג'ים קארי

פפרצי3

בנדיקט קמברבאץ'

פפרצי4

ליאונרדו דיקפריו

פפרצי5

אמה סטון ואנדרו גרפילד

פפרצי6

גרנט גסטין

פפרצי7

ג'רארד בטלר

פפרצי8

אשלי סימפסון ופיט וונץ

פפרצי9

ג'ניפר לורנס

פפרצי10

אמה סטון

*EXCLUSIVE* Pasadena, CA - Actress Emma Stone is back on the set of her latest untitled comedy film with co-stars Kevin Bacon, Steve Carell, and David Koechner, who were all on set today. In-between scenes, Emma joked around with cast and crew members, keeping the atmosphere fun and upbeat. At one point Emma started to make funny faces toward the paparazzi once she spotted them. GSI Media May 28, 2010 Steve Ginsburg 310 505-8447 323 423-9397 323 656-2486 Keith Stockwell 310 261-8649 sales@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com steve@ginsburgspalyinc.com keith@ginsburgspalyinc.com

שאקיל אוניל

פפרצי12

אלק בולדווין

פפרצי13

ריאן גוסלינג

פפרצי14

דייויד בקהאם

David Beckham, Victoria Beckham and Harper out for lunch in NYC

קט סלייטר

פפרצי16

גרנט גסטין

פפרצי17

קארה דלווין

פפרצי18

הית' לדג'ר ומישל וויליאמס

פפרצי19

פיט דוהרטי

פפרצי20

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...