פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה חיבר GPS לחתול שלו כדי לבדוק מה הוא עושה בלילות וזה מה שהוא גילה

לא רבים יודעים את זה, אבל באוסטרליה, אחת המדינות שכוללות את המגוון העשיר ביותר של טבע  ובעלי חיים, חתולים מוגדרים כיצורים פולשניים בעלי פוטנציאל הרסני בכל הנוגע לשמירה על האיזון המקורי בטבע. לכן, בעלי חתולים שמתגוררים בבתים פרטיים באזורים רבים ברחבי היבשת מתבקשים לנסות ולשמור את החתולים שלהם בתוך הבית, מתוך מטרה למנוע פגיעה בסביבה.

כמובן, היות ולא מדובר בחוק יבש, רבים מבעלי החתולים משאירים פתח קטן קבוע בדלת הבית ומאפשרים להם להסתובב חופשי בלילות. אולם, בעוד רוב בעלי החתולים משוכנעים שחיות המחמד שלהם מבלות את הלילה בשינה יחד איתם בקצה המיטה או לחילופין מטיילים מדי פעם בגינה ואז חוזרים לישון בבית, המציאות שונה לחלוטין.

במסגרת מחקר חדש שנערך על ידי גוף ממשלתי בשם "Local Land Services", מחקר שמטרתו היתה להעביר את המסר הנ"ל, התבקשו בעלי חתולים להצמיד מכשיר GPS לחתולים שלהם, כדי לנסות ולבדוק מה באמת הם עושים במהלך הלילות. כפי שתוכלו לראות בתמונות שמציגות את מסלול השוטטות של חתול בשם סמי, אחד החתולים שהשתתפו במחקר, התוצאה מרתקת ומאוד מפתיעה.

לפני תחילת המחקר, הבעלים של סמי היה משוכנע שהחתול שלו מבלה את לילותיו בתוך הבית או בסמוך לו.

חתול ג'י פי אס 1

אלא שמכשיר ה-GPS חשף מציאות שונה לחלוטין, וגילה שהחתול יוצא למסעות ארוכים במהלך הלילה, משוטט ברחבי השכונה ולפעמים מגיע למרחק של יותר מ-3 קילומטרים מהבית.

חתול ג'י פי אס 2

"חשבתי שהוא חתול בית קלאסי" סיפר הבעלים של סמי לאחר שצפה בתוצאות. "הנחתי שהוא מבלה בגינת הבית או מקסימום רובץ בגינה של השכנים".

חתול ג'י פי אס 3

כאן למשל, החליט החתול לצאת למסע לילי ביער הסמוך, המרוחק כ-5 קילומטרים מהבית, מאחורי גבעות שמפרידות בינו לבין השכונה הפסטורלית.

חתול ג'י פי אס 4

"כנראה שהסיבה המרכזית לשיטוטים של סמי היא חיפוש אחרי מזון. אני מסיק את המסקנה הזאת כי למרות שאני מספק לו את הכמות הנדרשת של מזון, הוא שוקל 8 וחצי קילו, ועל פי הווטרינר, זה הרבה יותר מדי" הוסיף הבעלים.

חתול ג'י פי אס 5

הנה עוד כמה צילומים שממפים את הטיולים הליליים של סמי.

חתול ג'י פי אס 6 חתול ג'י פי אס 7 חתול ג'י פי אס 8

דרך: Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...