פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מדהים: חתול שניצל ממוות הפך לאחות במשרה מלאה ומטפל בבעלי החיים הפצועים במקלט החיות

רדמנס, חתול שחור מתוק ויפהפה, היה בסה"כ בן חודשיים כשהועבר למקלט החיות על ידי אנשים טובים שמצאו אותו נטוש ברחוב כשהוא במצב אנוש וסובל מהזנחה וממחלה נשימתית קשה. המצב הקשה שלו כמעט והוביל את הוטרינרים במקלט החיות בעיר בידגושץ' שבפולין לוותר עליו, לשים קץ לייסורים שלו ולהרדים אותו. אלא שהחתול האמיץ נלחם על חייו, החל לגרגר ולהראות סימני חיים, וצוות הוטרינרים החליט לא לוותר עליו, ולהציל אותו. ואז קרה הדבר המדהים הבא.

חתולה אחות 10

רדמנס, שהפך לחתול הבית במקלט החיות, החליט לוותר על החיים החתוליים הרגילים הכוללים שינה ארוכה ורביצה בשמש, והחל לעזור לווטרינרים ולטפל בשאר בעלי החיים החולים והפצועים במקום.

חתולה אחות 1

חתולה אחות 2

החתול המלאכי בעל לב הזהב מטייל בין בעלי החיים, מלטף ומנקה אותם, מעניק להם מסאז'ים חתוליים נעימים, ולמעשה הפך לאחות במשרה מלאה, ולקמע הרשמי של בית המחסה.

חתולה אחות 3

כפי שניתן לראות בתמונות, רדמנס לא מבדיל בין כלבים, חתולים או כל חיה אחרת, וכולם זוכים אצלו ליחס שווה ומפנק, כשהוא נמשך בעיקר לחיות שעברו ניתוחים קשים וזקוקים לחום ואהבה יותר מהשאר.

חתולה אחות 5

חתולה אחות 11

החתול השחור שמעולם לא למד רפואה אבל נולד עם אינסטינקטים טיפוליים מעוררי הערצה, הפך לאטרקציה בעיר הפולנית ולמוקד עליה לרגל עבור אנשים שמגיעים לחזות בפלא הפרוותי, בתקווה לזכות למזל טוב וברכה, כאילו מדובר לפחות בבאבא סאלי או באפיפיור.

חתולה אחות 6

התמונות של החתול מטפל בפציינטים הפרוותיים במרפאה פורסמו ברשת ביממה האחרונה, העניקו לחתול תהילת עולם ובעיקר סחטו מהגולשים עשרות אלפי לייקים, שיתופים וקריאות "אוווו……"

חתולה אחות 7

חתולה אחות 8

אז מי אמר שחתולים שחורים מביאים מזל רע? בפעם הבאה שאתם מתכננים לירוק שלוש פעמים, תיזכרו בסיפור הזה, ותפסיקו עם ההרגל המטופש הזה. לכו תדעו. אולי יום אחד רדמנס יטפל גם בכם.

חתולה אחות 9

באמצעות: WSBtv

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...