פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת לוקחת את הכלב והחתול שלה לטיולים ברחבי ארה"ב כי היא לא רוצה להשאיר אותם כלואים בבית

אם סוקרים את מערכת היחסים של כלבים וחתולים לאורך השנים, אפשר לסכם ולומר שהאהבה בין שני המינים לא ממש פורחת, ובמרבית המקרים מדובר בשני סוגי אוכלוסיה שבזים זה לזה וכנראה לא יחתמו על הסכם שלום. ובכל זאת, למרות שהטבע גרם להם להפוך לאויבים, יש לא מעט מקרים בהם חתולים וכלבים שוברים את המוסכמות והופכים להיות החברים הכי טובים כנגד כל הסיכויים.

לפני קצת יותר משלוש שנים אימצה סינתיה בנט, צעירה אמריקאית, כלב מתוק בשם הנרי ביחד עם בן הזוג שלה. השניים שאוהבים מאוד לטייל, החלו לצרף למסעות שלהם את הנרי שהתברר כחובב טבע גדול שמאושר בכל פעם שהוא מטייל במרחבים הפתוחים. לפני מספר חודשים, החליטו סינתיה ובן הזוג שלה להרחיב את המשפחה כשהפעם על הפרק: חתול. השניים חרשו את מקלטי החיות ובסופו של דבר מצאו את באלו, חתול יפהפה שהתאהב בהנרי הכלב ממבט ראשון והפך בין רגע לחבר הכי טוב שלו.

אלא שלמרבה ההפתעה, וכמו זיווג משמיים, באלו החתול לא ממש אוהב להיות בבית ורוצה להצטרף לכל טיול אלי ויוצא הנרי. האהבה החרידה של חתול הבית לעולם בחוץ מאפשרת לבני הזוג לטייל עם צמד חיות המחמד שלהם וכפי שתוכלו לראות מיד, העסק הזה מצטלם נהדר ומתורגם לאינסוף תמונות יפהפיות של הזוג המתוק הזה. אספנו עבורכם 20 תמונות נבחרות ואתם מוזמנים להמשיך לעקוב אחרי המסעות שלהם בפרופיל האינסטגרם המשותף שלהם (לינק בסוף הפוסט).

באמצעות: boredpanda | כל התמונות: אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...