פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הוא הכפיל האנושי המדויק של הנסיך אריק מבת הים הקטנה

ליאו קמאצ’ו, הצעיר האמריקאי בסדרת התמונות הבאה, אוהב לבלות את הזמן הפנוי שלו ביצירת תחפושות מקוריות של דמויות מפורסמות מסרטי אנימה, קומיקס ואנימציה מפורסמים. בין שלל הדמויות שהוא נוהג לגלם, יש דמות אחת אליה הוא מתחבר יותר מכולן, בעיקר בגלל שהוא נראה בדיוק כמוה. הכירו את הכפיל האנושי של הנסיך אריק, בן זוגה של אריאל, בת הים הקטנה.

כפיל הנסיך אריק 12

כפי שאתם יכולים לראות בתמונות, השניים דומים לזה כמו שתי טיפות מים, דמיון מפתיע לאור העובדה שדמותו המצוירת של אריק נוצרה בשנת 1989, עוד לפני שליאו נולד.

כפיל הנסיך אריק 7

אין ספק, עבור בנות שגדלו על סרט האנימציה המופלא של דיסני והתאהבו עד עמקי נשמתם בדמותו השרמנטית של אריק, מדובר בחדשות טובות, שכן החלום שלהם לזרוק את אריאל בחזרה לים ולנסות לנכס לעצמן את הנסיך הלוהט הפך בין רגע לאפשרי.

כפיל הנסיך אריק 13

“המון אנשים שרואים אותי מעיפים עלי מבט נוסף ואוהבים לפתוח בשיחה ולומר לי כמה אני דומה לו. אנשים, ובעיקר נשים, אוהבים את דמותו של אריק, והרגעים הכי מצחיקים הם אלה בהן נשים מתוודות בפני על הרגשות שיש להן כלפיו עוד מהילדות. זה הורס אותי”.

כפיל הנסיך אריק 16

אם בכל זאת אתם לא חובבים גדולים של הנסיך אריק, ודאי תופתעו לגלות כי אותו שקמאצ’ו דומה בצורה מפתיעה גם לדמויות נוספות מסרטי דיסני, כמו למשל דמותו של אלאדין:

כפיל הנסיך אריק 14

כפיל הנסיך אריק 15

כפיל הנסיך אריק 9

ג’ק ספארו מהסרט “שודדי הקאריביים”

כפיל הנסיך אריק 10

קפטיין הוק (מתוך הסדרה Once upon a time)

כפיל הנסיך אריק 11

ועוד דמויות רבות אחרות:

אריק כפיל

מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם של ליאו ולצפות בעוד תמונות נהדרות של הדמויות שהוא מגלם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...