פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היו נראות הדמויות המצוירות שכולנו גדלנו עליהן אם הן היו מזדקנות

אחד המאפיינים הבולטים של כל הדמויות המצוירות בכל הסרטים לילדים באשר הם, הוא העובדה שהן אף פעם לא מתבגרות, ולאורך עשרות שנים בהן מופיעות על מסכי הטלוויזיה והקולנוע, למרות גילן התאורטי המופלג, נראות תמיד אותו הדבר בלי שום סימני זקנה נראים לעין.

אנדרו טרוסוב, אנימטור ומאייר רוסי המתגורר במוסקבה, הרהר בעניין לא פעם ותהה מה היה קורה אילו הדמויות המצוירות עליהן גדל בתור ילד היו מתבגרות ממש כמו כוכבי קולנוע אנושיים. אז במקום להפליג בדמיון, הוא החליט ולנצל את הכישרון שלו ולהפוך את המחשבות שלו לפרויקט אנימציה מקסים ומצחיק ולייצר גרסאות מבוגרות ועדכניות של מיקי ומיני מאוס, סילבסטר וטוויטי, דואנלד דאק ואחרים, אילו היו מתבגרים לאורך השנים.

"כל אחת מהדמויות עברה חיים מורכבים ולא פשוטים" כתב טרוסוב בעמוד הפייסבוק שלו, שם פרסם את התמונות לפני מספר שעות. "מיקי מאוס הפך להיות טייקון אנימציה, גופי לא זכה לקבל ביטוח במסגרת העבודה והפך להיות הומלס, דייזי עזבה את דאפי דאק בגלל ששקע בהימורים ואילו טום וג'רי סובלים מבעיות בריאותיות קשות". אנדרו אמנם לא השלים את סיפור חייהן של שאר הדמויות אבל אתם יכולים לתת לדמיון שלכם להשתולל ולנסות ולנחש בעצמכם מה עבר עליהן לאורך השנים. זהירות! חלק מהתמונות עלולות לחלוטין להרוס לכם את זיכרונות הילדות. ראו הוזהרתם.

דמויות מצויירות מזדקנות 1

דמויות מצויירות מזדקנות 2

דמויות מצויירות מזדקנות 3

דמויות מצויירות מזדקנות 4

דמויות מצויירות מזדקנות 5

דמויות מצויירות מזדקנות 6

דמויות מצויירות מזדקנות 7

דמויות מצויירות מזדקנות 8

דמויות מצויירות מזדקנות 9

דמויות מצויירות מזדקנות 10

קליק לעוד איורים מגניבים בעמוד הפייסבוק של אנדרו טרוסוב

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...