פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונות של אם המניקה את התינוק שלה לאחר שעברה כריתת שד במהלך ההריון מרגשות עד דמעות

עד החודש הרביעי של ההריון הראשון שלה, האישה בתמונות המצורפות למטה תכננה לידת מים רגועה עם מיילדת צמודה שתלווה אותה לאורך התהליך. אלא שאז, בשלב המאוד מוקדם הזה של ההריון היא גילתה גוש חשוד בשד השמאלי שלה.

ההערכות של מספר הרופאים אתם התייעצה קבעו כי ככל הנראה מדובר בגידול שפיר, רקמת שד עודפת שהיא דבר יחסית שכיח לאישה בהריון שגופה עובר שינויים הורמונליים.

אולם, ההערכות הללו של הרופאים שלא היו לגמרי נחרצות וחד משמעיות, גרמו למיילדת שלה, שלא ממש בטחה בהערכות הללו, לשכנע אותה לבצע בדיקת ביופסיה, כדי לוודא שהכל בסדר. למרבה הצער, החששות של המיילדת התבררו כמוצדקים, וכשהיא בשבוע ה-20 להריונה, גילתה האם לעתיד שהיא חולה בסרטן השד שנמצא בשלב 3 של ההתפתחות שלו, ונאלצה לעבור ניתוח כריתת שד ולהתחיל בטיפולים כימותרפיים, למרות הסיכון הרב עבור העובר המתפתח.

למרות הטיפולים הקשים והמסע המפרך, ולמרות שהחלומות שלה על לידת מים טבעית נגוזו, בשבוע ה-36 להריון שלה היא נכנסה לחדר הלידה ויצאה ממנו עם תינוק בריא שלם ויפהפה. לאחר שכל כך הרבה בחירות נלקחו ממנה במהלך ההריון בעקבות האילוצים הרפואיים הקשורים למחלה, החליטה האישה האמיצה הזאת לנסות ולהניק את התינוק שלה, גם אם לתקופה קצרה, רגע לפני שהיא משתחררת מבית החולים ונאלצת להמשיך בטיפולים הכימותרפיים שינסו להציל את חייה.

55

רגע אחרי הלידה, כשהתינוק שוכב בזרועותיה, התרחש הרגע הקסום המתועד בתמונות. התינוק המתוק נצמד מיוזמתו לשד הבודד של אמו והחל לינוק ממנו. כמובן, עיניהם של הנוכחים בחדר התמלאו דמעות וההתרגשות הייתה עצומה. התמונות המופלאות והעוצמתיות הללו שצילמה הצלמת קייט מארי שליוותה את האם, פורסמו בעמוד הפייסבוק של מרכז היולדות Gentle birth Options שבפלורידה שם שוהה האם, וזכו למאות אלפי לייקים ועשרות אלפיי שיתופים.

56

הסיפור המרגש המוכיח את הקשר הבלתי ייאמן בין אם לבנה, הפכו למקור השראה עבור נשים רבות אחרות שחוו מקרים דומים והחלו לשתף בתגובות לפוסט את תמונות ההנקה הראשונה ואת הסיפורים המרגשים והעצובים שלהן, מתוך מטרה להזדהות ולתמוך באם הטרייה שעדין נלחמת על חייה במאבק הקשה מול מחלת הסרטן האיומה.

הנה כמה דוגמאות מתוך בתגובות לפרסום המקורי:

נשים נוספות 1

נשים נוספות 2

נשים נוספות 3

נשים נוספות 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...