פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם תצליחו לזהות את הנחש הארסי המסוכן שמסתתר בתמונה הבאה?

עוד לא שמתם לב, אז אנחנו שמחים לבשר לכם שהקיץ בא. הוא אולי עדיין לא פה במלוא עוצמתו, אבל הוא כבר שולח את שליחיו המרושעים לכל מקום. הכוונה היא כמובן ליתושים, ג'וקים, תיירים עם מבטא מעצבן בים, כתמי זיעה לא מתוכננים וגם – לחסרי המזל באמת – נחשים.

נכון שזה פחות נפוץ בשטחים עירוניים, אבל בעונה הזאת כל ערימת עלים היא מחבוא פוטנציאלי של נחש רעב וצמא שקם אחרי כמה חודשי שנה ואף אחד לא דאג לו לארוחת בוקר. אולי כדאי להיזהר בפעם הבאה שיוצאים לטייל או אפילו בפיקניק ביום העצמאות. נחשים די טובים בלהסוות את עצמם והאינטרנט סיפק לנו הוכחה ממש טובה לזה השבוע.

בחור בשם ג'רי דייויס נתקל בטקסס בנחש ארסי, המוכר גם בשם מוקסין. הוא שלח את התמונה לחובבת נחשים אחרת, שהעלתה את התמונה לטוויטר וזה כבר גרר עשרות אלפי לייקים ושיתופים. מה יש בתמונה של נחש ששווה כל כך הרבה יחס? ובכן, בגדול התשובה היא מה שאין בה – נחש, כלומר, הנחש שם, אבל הוא מתחבא כל כך טוב בין העלים והאדמה כך שנדרשות שניות ארוכות כדי לאתר אותו גם אם ממש מתאמצים.

הגולשים התבקשו לאתר את הנחש, אבל זאת היתה משימה הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים. הנה, נסו בעצמכם, ותנו לעצמכם צ'אנס לפני שאתם גוללים לתשובה.

נחש

הגולשים די יצאו מדעתם בניסיון למצוא את הנחש המדובר. חלק אפילו חשדו שבכלל אין נחש. אבל האמת היא שזה לא שהמחפשים מאפנים, כמו שהנחש פשוט ממש טוב בזה. הנה הפתרון לחידת הטבע המוזרה הזאת. וכן, יש שם נחש, תסתכלו טוב:

איפה הנחש תמונה

עדין מתקשים? הגזמתם לגמרי. עכשיו טוב?

נחש למתקשים

ולפני שאנחנו הולכים, מוסר השכל קצר: שימו נעליים סגורות, תקשרו שרוכים טוב או פשוט אל תסתובבו איפה שלא צריך להתסובב בתקופה הזאת של השנה. אתם ממש לא רוצים להסתבך עם הנחשים החמקנים האלה.

באמצעות: dailydot

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...