פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדרת התמונות המעולה הזאת מוכיחה שהמצלמה אכן מוסיפה לנו 5 קילו

כמעט כל אחד מאיתנו מצא את עצמו מביט בצילום שלו ולא מבין כיצד יכול להיות שהוא נראה הרבה יותר מלא בתמונה מאשר במציאות. לרוב אנחנו מנסים להתנחם בטענה המפורסמת על פיה המצלמה מוסיפה 5 קילוגרם, אך האם היא באמת נכונה? סדרת התמונות הבאה מספקת הוכחה מנצחת לאמיתות הטענה הזאת כך שמעתה תוכלו להרגיש הרבה יותר טוב אם עצמכם ולתרץ בגאווה את הסיבה בגללה יצאתם "שמנים" בתמונה.

דן ווייטק, צלם צ'כי המתגורר בעיר פראג, יצר את הגיף המהפנט הבא שמדגים מה קורה כשמצלמים את אותו אדם באותה הקומפוזיציה, עם 9 עדשות בעלי אורכי מוקד שונים. כפי שתוכלו לראות, צורת הפנים של האדם המצולם מתרחבת ומתעגלת ככל שאורך מוקד העדשה גדל.

אורך מוקד העדשה

סדרת הצילומים כוללת 9 תמונות שצולמו עם עדשות 20 מ"מ, 24 מ"מ, 28 מ"מ, 35 מ"מ, 50 מ"מ, 70 מ"מ, 105 מ"מ, 150 מ"מ ו-200 מ"מ. כדי לשמור על האובייקט שלו במרכז התמונה השתמש ווייטק במה שמכונה "זום היצ'קוק", כלומר, התרחקות מהאובייקט ככל שמוקד העדשה גדל כדי לשמור אותו ממורכז ובאותו הגודל ביחס לפריים, כך שנוכל להבחין בקלות בהבדלים בין התמונות.

בשורה התחתונה, לא היינו ממליצים לכם לוותר על הדיאטה, אבל לפחות הרווחתם דרך נהדרת להסביר לחברים מדוע התמונות שלכם עושות לכם עוול.

הנה כל אחת מהתמונות בנפרד כדי שתוכלו לעקוב אחר השינויים בקצב שלכם:

עדשות 1

עדשות 2

עדשות 3

עדשות 4

עדשות 5

עדשות 6

עדשות 7

עדשות 8

עדשות 9

כל התמונות יחד:

עדשות 10

מידע נוסף: Dan Vojtech

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...