פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יצירתי: לתפוס מונית בחזרה לעתיד

כל מעריצי סדרת סרטי ‘בחזרה לעתיד’ לא ישכחו לעולם את הדלוריאן, המכונית הישנה שהוסבה על ידי ד”ר אמט בראון למכונת זמן על גלגלים ונכנסה עם השנים להיכל רכבי התהילה של הוליווד.

מייק לובראנו, מעצב גרפי ובעלים של חברת Nooka לעיצוב מוצרי אופנה, יצר בהשראת הדלוריאן המפורסמת של אמט בראון מונית ניו יורקית צהובה שתעזור לכל נוסע שמאחר לפגישה חשובה להגיע אליה שעה לפני הזמן. מייק מספר שגם היום, כמעט 30 שנה אחרי יציאת הסרט הראשון של בחזרה לעתיד, המכונית הזאת מסמלת את העתיד ועל כן היא עשויה להיות מונית מושלמת למנהטן הלחוצה שלא עוצרת לרגע.

 

לצערנו, המונית קיימת כיום אך ורק במחוזות הדימיוניים של הפוטושופ וסביר להניח שלא תתקלו בה ברחובות ניו יורק בזמן הקרוב. על אף העיצוב המשעשע שבוודאי ירגש כל מעריץ שראה את סדרת הסרטים, נראה כי לא מדובר ברעיון פרקטי במיוחד. הדלוריאן המיושנת כוללת רק מקום ישיבה אחד נוסף מלבד הנהג, היא מאוד לא בטיחותית ומאוד איטית. כמו כן החברהשייצרה את המכונית הקסומה פשטה את הרגל מזמן, בשנת 1982, עוד לפני שיצא הסרט הראשון בסדרת ‘בחזרה לעתיד’ (שיצא ב 1985) כך שלא ממש מייצרים רכבים מסוג זה היום. תמיד כיף לחלום.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...