פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה קבר את הכלבה שלו בחיים וחשב שאיש לא ימצא אותה אבל אז קרה הדבר המרגש הבא

למרבה הצער, מקרים של התעללות אכזרית בבעלי חיים בכלל ובכלבים בפרט הם מאוד שכיחים, וכמעט בכל יום אנחנו נחשפים לאירועים מזעזעים שכאלה על פיד הפיייסבוק שלנו. המקרה הבא הוא ללא ספק אחד היותר אכזריים שנתקלנו בהם, אולם הפעם, הודות לערנות והתושייה של עובר אורח טוב לב, הפעם הסיפור הזה הסתיים עם הפי אנד.

פדרו דיניס, בחור צרפתי שמתגורר בפרברי פריז, היה בעיצומו של טיול שגרתי עם הכלב שלו, כשהבחין במחזה קורע לב: כלבת מסטיף כבת 10, קבורה באדמה בצד הדרך כאשר רק ראשה המאובק מציץ מבעד לערימת החול והאפר שמעליה.

כלבה קבורה 1

כלבה קבורה 2

הכלבה האומללה, שנקברה בעודה בחיים בדרך למוות בייסורים נוראיים, היתה מכוסה בסלעים ואם לא די בכך, סביב צווארה נכרך חבל עבה כדי לוודא שלא תשתחרר ותברח. כמובן, דיניס לא חשב פעמיים ונחלץ לעזרת הכלבה תוך שהוא מזעיק את השירות הווטרינרי ומתחיל לפנות את ערימות הסלעים והחול שכיסו אותה.

כלבה קבורה 3

כלבה קבורה 4

לכלבה המסכנה שחולה בדלקת פרקים וכבר הייתה במצב של התייבשות לא היה שום סיכוי להשתחרר ולשרוד  אלמלא כלבו של דיניס זיהה אותה בצד הדרך, והודות לערנות של השניים, חייה ניצלו. כפי שניתן לראות בתמונות, גם הכלב עצמו השתתף באמצי החילוץ וסייע לחברתו הכלבה

כלבה קבורה 5כלבה קבורה 12כלבה קבורה 11

אז מי אחראי למעשה הנוראי הזה? ובכן, מסתבר שהבעלים של אתונה, הכלבה שחייה ניצלו, הוא אדם בן 21 שכנראה מאס בכלבה הקשישה ולא יכל יותר לטפל בה, אז הוא החליט לנסות ולהעלים אותה בתקווה שאיש לעולם לא ימצא אותה. לצערו הוא טעה, ומאוחר יותר גם נעצר בזכות רמז מפתיע.

על פי הדיווח באתר The dodo, על גופה של הכלבה נמצא קעקוע שהוביל את החוקרים אל בעליה שהכחיש כי קבר אותה בחיים וטען כי היא ברחה מהבית. לאור שלקת הפרקים שהתגלתה בגופה, הסיפור שלו נשמע מאוד לא אמין וכעת הוא צפוי למשפט בו עשויים להיגזר עליו עד שנתיים בכלאה וקנס כספי של כמה עשרות אלפי יורו.

כלבה קבורה 6

"רק הראש שלה הציץ מבעד לאדמה והיה מאוד קשה להבחין בו בגלל כמות החול והאבק שכיסו את פניה" כתב דניס בסטטוס שצירף אל התמונות המזעזעות שפרסם בפרופיל הפייסבוק שלו, תמונות שזכו למאות אלפי שיתופים ותגובות לש גולשים מזועזעים. "למזלי, הייתי שם במקום הנכון ובזמן הנכון כדי להציל את חייה".

כלבה קבורה 9 כלבה קבורה 10

באשר לכלבה, היא נשלחה למרכז ווטרינרי, שם היא מתאוששת מפצעיה לאחר שחייה יצאו מכלל סכנה. אתמול, בשעה טובה, פורסמה תמונה חדשה שלה, כשהיא נראית הרבה יותר טוב, מחלימה מהטראומה שחוותה וממתינה למשפחה חדשה שתאמץ אותה, אצלה תוכל לבלות את השנים האחרונות של חייה.

אתונה

דרך: Metro

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...