פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

הילדה הזאת איבדה את בובת הארנב שלה וזה מה שעשה צוות המלון בתגובה

קייט הוגאן, ילדה מתוקה בת 3, זכתה לבלות את סוף השבוע שעבר בבית מלון באירלנד ביחד עם בני המשפחה שלה ובובת הארנב האהובה עליה. אלא שלצערה, בארוחת הבוקר האחרונה רגע לפני שעזבו את בית המלון, שכחה קייט את הארנבון שלה על אחד הכיסאות בחדר האוכל. מה שקרה אחר כך, הפך לאחד הסיפורים היותר מקסימים בהם נתקלנו לאחרונה.

חברי הצוות של המלון שמצאו את הארנבון ולא ידעו למי הוא שייך, החליטו לעשות הכל כדי להשיב אותו לבעליו, ועל הדרך, עד שימצא את משפחתו, להעניק לארנב חופשה חלומית ברמת 5 כוכבים בבית המלון.

תחילה, פרסם המלון בעמוד הפייסבוק שלו את תמונתו של הארנב האבוד ביחד עם הכיתוב: “איבדתי את הבעלים שלי בארוחת הבוקר במלון Adare Manor”.

ארנב במלון 13

לאחר שהתמונה זכתה לאלפי לייקים ושיתופים, החליטו חברי הצוות להמשיך ולשתף בעמוד את עלילותיו של הארנב במהלך השהייה המפנקת שלו בבית המלון, בסדרת תמונות מתוקה ומקסימה, כשלכל תמונה צורף ציטוט מפי הארנבון מלא הגעגועים.

“נאלץ להישאר בבית המלון הלילה, מקווה שהבעלים שלי תגיע לאסוף אותי מחר :( “

ארנב במלון 5

“מתפנן להנאתי לפני ארוחת הבוקר”

ארנב במלון 2

לשמחתם של עובדי המלון, הפרסום בפייסבוק עבד. אחד החברים של בני המשפחה נתקל בפרסום, יצר קשר עם המלון וסיכם איתם שקייט הקטנה תגיע לאסוף את הבובה למחרת.

קלייר מהקבלה עוזרת לי למצוא את הבעלים שלי. עושה חיים בבית המלון!”

ארנב במלון 1

“אני מתחיל להתרגל לזה. תה של אחר הצהריים בבית המלון”

ארנב במלון 4

“יוצא לחלץ איברים בטיול קצר עם קלייר אחרי התה של אחר הצהריים”

ארנב במלון 7

“יששש, אני חוזר הביתה! המשפחה שלי נמצאה. אני אשאר כאן עוד לילה אחד ואז אסע הביתה מחר היישר למסיבת החזרה שלי. עדין ממש נהנה ב’אדייר מנור’, כולם כל כך נחמדים אלי! 😀”

ארנב במלון 12

לילה טוב מבית המלון! מחר אני חוזר הביתה. היה לי כיף חיים וכולם כאן ממש דאגו לי וטיפלו בי יפה. אתגעגע למקום הזה”.

ארנב במלון 3

“נשאר לי עוד טיפה זמן למסאז’ רגע לפני שקייט מגיעה, בחדר הטיפולים של המלון. זו הייתה חופשה נפלאה אבל אני כבר לא יכול לחכות לפגוש שוב את המשפחה”

ארנב במלון 6

“מאוחדים סוף סוף! קיבלתי מלא חיבוקים מהחברה שלי קייט וכעת אנחנו בדרך הביתה להרפתקה הבאה שלנו. תודה לכולכם שעקבתם אחרי הטיול המעולה שלי במלון אדייר מנור!”

ארנב במלון 8

קייט הקטנה הייתה מאושרת לקבל את הארנב שלה בחזרה. “אמא שלה סיפרה שקייט הייתה נורא עצובה להיות בלי הארנב שלה כי היא הולכת לישון איתו בכל לילה” סיפרה  דוברת המלון. “כשהיא ראתה כמה כיף לו במלון, היא שמחה ולא יכלה לחכות לפגוש אותו שוב”.

קייט והארנבון שוב יחד בתמונה ששלחה המשפחה לבית המלון בליל חזרתו של הארנב הבית.

ארנב במלון 9
המהלך המבריק של בית המלון זיכה אותו בחשיפה עולמית, כאשר עלילות הארנב פורסמו בהמון אתרים גדולים ברחבי הרשת וזכו לתגובות נלהבות מצד הגולשים. כך הרוויח המלון פרסום חינם ויקר ערך שקשה לכמת בכסף, ועל הדרך עשה מעשה טוב ושימח משפחה שלמה. כל הכבוד.

קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק של מלון Adare Manor.

באמצעות: ABCnews

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...