פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשתה הבחורה הזאת לבריון שהתחיל איתה 8 שנים אחרי שהתעלל בה בבית הספר

כמו הרבה ילדים אחרים בגילה, כשלואיזה מאנינג הייתה בת 12 היא נפלה קרבן לבריונות בבית הספר כשאחד מ”חבריה” ללימודים עשה ממנה צחוק במשך שלוש שנים ולעג על בסיס יומי למשקל ולמראה שלה. מאז חלף עשור ולואיזה (בתמונה למטה) הפכה לנערה יפהפייה בת 22 ולסטודנטית באוניברסיטת אוקספורד. בשבוע שעבר, במהלך נשף של האוניברסיטה, נתקלה לואיזה ממש במקרה באותו בחור שנהג להתעלל בה, ולמרבה ההפתעה, הוא גם התחיל איתה בפייסבוק זמן קצר אחר כך והזמין אותה לדייט.

לוסיה מאנינג היום
לואיזה מאנינג, כפי שהיא נראית היום. תמונה: פייסבוק

כמובן, הצעד המתבקש במקרה הזה היה לסרב בנימוס להצעה, אבל ללואיזה היו תכניות אחרות – היא החליטה לנצל את החוצפה של הבחור הבריון כדי ללמד אותו לקח ולנקום בו על כך שמירר את חייה במשך שלוש שנים ופגע בה קשות. לואיזה הסכימה להצעה של הבחור, והשניים קבעו להיפגש במסעדה. אלא שלואיזה לא תכננה להגיע לדייט. במקום זה, היא השאירה את המכתב הבא אצל המלצר וביקשה ממנו להעניק אותו לבחור אחרי כמה דקות של המתנה בודדת במסעדה.

לוסיה מאנינג 1

המכתב כלל תמונה של לואיזה מאותם ימים בגיל 12, ולצידה דף בו נכתב הטקסט העצמתי הבא:

מכתב לואיזה

את התמונה של המכתב בצירוף הסיפור על מה שקרה פרסמה לואיזה בפרופיל הפייסבוק שלה וזכתה לאלפי לייקים ומאות שיתופים ותגובות תומכות ואוהדות של גולשים שפרגנו למהלך האמיץ שלה.

מדובר בהחלט בדרך חכמה ומצחיקה להתעמת עם הבריון שהתעלל בך בבית הספר, אבל האם מדובר במעשה אתי לאור העובדה שחלפו כבר 10 שנים מאותם ימים וכי הרבה ילדים מתאפיינים באכזריות מסוימת בגיל הזה? ובכן, התגובה של הבחור לעניין מבשרת כי למרות שאז היה ילד, הוא לא ממש השתנה או התבגר ואולי בכל זאת זה קצת מגיע לו: “אני בכלל הגעתי בשביל ההזדמנות להיפגש שוב ולהפוך לחברים, ולא בגלל שאת נראית כל כך טוב”.

כך או כך, מדובר בסיפור נהדר עם מסר חשוב נגד בריונות וגם ותזכורת אופטימית לאותם ילדים שסובלים מהקנטות בגיל ההתבגרות המרגיז והמעוות: כל כלב ביג’ יומו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...