מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטריק שהופך כל תמונה לתמונה שובבה (לא בעבודה)

בכל פעם שנראה כאילו האינטרנט לא יכול לרדת נמוך יותר, מגיע טרנד מטופש חדש ומוכיח שאין להמעיט בערכו של תוכן רדוד וחסר חשיבות, במיוחד כשהוא הופך להיות ויראלי.

הכירו את המושג החדש “Bubbling” (בועות), ההמצאה האינטרנטית שהופכת כל תמונה תמימה של בחורה בביקיני או בחור בבגד ים לתמונה שובבה על גבול התוכן למבוגרים.

האגדה מספרת כי הטרנד הזה נוצר על ידי גולש אינטרנט מורמוני, שעל פי הדת שלו אינו רשאי להביט בתמונות מסוג זה, ולכן מצא דרך ייחודית להשתמש בפוטושופ בכדי לאפשר למוח שלו להפליג בפנטזיות מבלי לעבור על חוקי הדת. כמובן, קיים סיכוי גבוה שהאגדה הזו היא קשקוש מוחלט, ובכל זאת, אומת האינטרנט מודה לאותו בחור עלום שם על עוד טרנד שלא ברור אם הוא יותר גאוני או יותר דבילי.


אז איך זה עובד? פשוט מאוד. לוקחים תמונה של בחורה בביקיני, לשם ההדגמה, מלבישים עליה באמצעות תכנת עריכת תמונות גרפיקה של בועות המכסות את החלקים בתמונה בהם מופיעים בגדים, והנה, קיבלתם את האשליה האופטית המושלמת.

ובכן, חבל להרבות במילים כשיש סרטון שעושה את העבודה טוב מאיתנו. אתם מוזמנים לצפות בו ובתמונות המצורפות ואחר כך לשלוח אלינו מכתב תגובה זועם על הזמן שבזבזנו לכם מהחיים. בהצלחה.

בועות 1

בועות 2

בועות 3

בועות 4

בועות 5

בועות 6

בועות 7

בועות 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...