פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת החליטה לנתח פרפר פצוע עם כנף שבורה וזה הדבר המדהים שקרה ביום למחרת

אם הייתם התקלים ממש במקרה בפרפר צבעוני יפהפה שאיבד את אחת הכנפיים שלו ומוטל שרוע על הקרקע סביר להניח שהייתם מביטים בו, מתמלאים בעצבות קלה, מאחלים לו בהצלחה וממשיכים בדרככם. למזלו של הפרפר שמיד תפגשו, הוא לא נתקל בכם אלא בבחורה בשם רומי מקלוסקי שהחליטה שהיא חייבת לסייע לחבר הפצוע.

מקלוסקי החלה לגדל בביתה פרפרים לאחר שמצאה 3 גלמים על אחד השיחים בביתה. השלושה הפכו לפרפרים יפהפיים, אלא שאחד מהם איבד חלק מהכנף שלו במהלך ההשתחררות מהגולם. תוחלת החיים של פרפרים מסוג "דנאית מלכותית" היא גם ככה לא ארוכה מדי, בין שבועיים לחמישה שבועות – תלוי בעונה, אלא שללא כנף, חייו של הפרפר צפויים היו להסתיים מהר מהצפוי.

רומי, שלא יכלה לעמוד מנגד ולתת לפרפר למות, החליטה להפוך את הבית שלה לחדר ניתוחים ולארגן לפרפר הפצוע כנף תותבת.

היות והיא מעצבת תחפושות במקצועה ומומחית לרקמות ועבודות יד, נראה היה שהעבודה הרגישה תתאים לה. לצורך הניתוח היא לקחה כנף של אחד הפרפרים שלה שמת כמה ימים לפני והצטיידה בשלל אביזרים: מגבת, פינצטה, מספריים, קיסם שיניים, מקלות אוזניים, דבק מגע ואבקת טלק.

כדי לאבטח את הפרפר בזמן התהליך, רומי השתמשה בחוט ברזל שיקבע את גופו. "התהליך הזה לא כואב לפרפר. הכנפיים שלו הן כמו ציפורניים או שערות אצל בני האדם אם מחפשים השוואה הולמת. אין בהם רצפטורים של כאב". הנה מה שקרה בהמשך כפי שמספרת רומי.

"קצת סבלנות, יד יציבה, והצלחתי להתאים את הכנף החדשה לבחורצ'יק החמוד הזה"

"הקווים השחורים לא לגמרי מתאימים וחסרה נקודה שחורה בחלק התחתון הימני של הכנף שמסמנת את היותו זכר, אבל אני ממש מקווה שהוא יצליח לעוף"

"זמן הטיסה! אחרי מנוחה של יום אחד ואחרי שמילא את הבטן בנקטר ביתי שהכנתי לו, הפרפר מוכן לנסיון התעופה הראשון שלו"

"אחרי הקפה קצרה של הגינה ומנוחה של כמה דקות על אחד הענפים, הפרפר המריא ועף בכוחות עצמו! היה שלום מתוק שלי! דרך צלחה!"

באמצעות: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...