פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשו זוג הומואים שנורא רצו שתהיה כלה בחתונה שלהם

כל בחורה שמוזמנת לחתונה יודעת שאחד החוקים הלא כתובים הכי חשובים שיש לציית להם הוא לא להגיע בשמלה לבנה, היות והזכות ללבוש לבן שמורה אך ורק לכלה ואוי לה לאותה סוררת שתנסה לגנוב לה את הפוקוס ביום הכי חשוב בחייה. אולם, מה קורה כשהחתונה היא בכלל של זוג גברים?

בן רוג'רס ודריל ווד, זוג הומואים מוויילס, התחתנו השבוע בטקס מרגש. כמובן, בטקס חתונה כזה לא סביר שתמצאו בחורה עם איפור כבד, תסרוקת מורכבת ושמלה לבנה מוגזמת שמסתובבת בין האורחים. אלא שהשניים האלה, שנורא רצו לשמור על כל מאפייני החתונה המסורתית, החליטו לחשוב מחוץ לקופסה, והעלו בחכתם רעיון מגניב ויצירתי.

זוג הומואים ושמלות כלה 1

ווד ורוג'רס פנו לאחד עשר השושבינות שלהם, וביקשו מהם להגיע לחתונה כשהן לבושות בשמלות כלה. כמובן, הבנות הנלהבות נענו מיד לבקשה, ויצאו לדרכן לחפש כל אחת את שמלת הכלה המושלמת עבורה. כפי שתראו בסדרת התמונות הבאה, התוצאה הייתה פשוט נפלאה, והמראה של חבורת החתנים והכלות הצטלם נהדר.

זוג הומואים ושמלות כלה 2

הרעיון המשעשע הזה עלה במוחו של החתן רוג'רס, כשחבורת השושבינות לא הצליחה לבחור שמלה תואמת עבור האירוע שתהיה מקובלת על כולן. בראיון לאתר באזפיד, הוא מספר שברגע שהעלה את הרעיון, הוא התקבל באהדה גדולה, וכל הסיפור הפך למיני תחרות חיובית ומצחיקה בין הבנות על תואר שמלת הכלה המוצלחת של הערב.

זוג הומואים ושמלות כלה 3 זוג הומואים ושמלות כלה 4

"במהלך הטקס, האורחים פשוט שפשפו את עיניהם ולא האמינו למה שהם רואים: סיפר רוג'רס והוסיף: "גם רכבים שחלפו בסמוך לאירוע עצרו בצד כדי לזכות להצצה למתרחש בחתונה שלנו והאווירה הייתה פשוט מדהימה".

זוג הומואים ושמלות כלה 5 זוג הומואים ושמלות כלה 6

"אני חושב שהבנות כל כך התלהבו מהעניין כי זה העניק להם את ההרגשה שהיום החשוב הזה הוא גם היום שלהם וזה הפך את כל האירוע למיוחד במינו"

זוג הומואים ושמלות כלה 7 זוג הומואים ושמלות כלה 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...