מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לבחורה הזאת לא היו חברות בנות להזמין לצילומי ההכנות לחתונה אז היא עשתה את הדבר המצחיק הבא

מה בחורה שאין לה בכלל חברות בנות עושה בצילומים ההכנות לחתונה שלה? אם עברה לכם בראש המחשבה – לוותר על החלק הזה בצילומים – אז תחשבו שוב… מסתבר שלקחת את כל החברים הבנים של הכלה ליום ההכנות שלה ולהצטלם יחד איתם, תוך כדי שאתם עושים טיפולי יופי ושלל פינוקים זאת אופציה לגיטימית ומגניבה למדי.

רבקה, סטודנטית להנדסת מחשבים בת 24 מברזיל, מצאה את עצמה במצב מוזר וקצת עצוב שבוע לפני החתונה שלה. היא הסתכלה באינטרנט על תמונות יום החתונה של אנשים אחרים, בכולם היה את החלק של הכלה לעתיד שמצטלמת עם החברות הכי טובות שלה מסביבה, כשהן מתפנקות ונהנות יחד בחלק של ההכנות לחתונה, כמה שעות לקראת הרגע הגדול.

1

לרבקה כאמור לא היו חברות בנות שהיא יכלה להזמין, בשנים האחרונות היא למדה תואר תובעני ומייגע בהנדסת מחשבים ובכל מחזור הלימודים שלה היו בסה"כ עוד 3 בנות (מתוך 60 סטודנטים סה"כ). היא אמנם צברה בכל תקופת הלימודים שלה הרבה מאוד חברים טובים, אך כולם היו בנים.

לשמחתנו הרבה רבקה החליטה לשבור מוסכמות והציעה לחברים, הבנים, שלה את הזכות להשתתף בצילומי ההכנות שלה. כמו שתראו מיד הם זרמו לגמרי ויצרו יחד זיכרון מרגש ומצחיק שישאר איתה לעד. רבקה מספרת שיום הצילומים היה כיף גדול, כולם היו בראש טוב ולא הפסיקו לצחוק לרגע. התמונות מדברות בעד עצמן ואפשר לראות את ההתרגשות וההנאה על הפנים של כל החברים.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

קליק לאתר של הצלם | קליק לאינסטגרם של רבקה

באמצעות Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...