פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם תצליחו לזהות את האשליה האופטית המגניבה שמסתתרת בקיר הלבנים?

לבהות בקיר לבנים זה בדרך כלל משהו שאנשים עושים כשהם מחכים שתתחיל הופעת סטנד אפ. אבל במקרה של קיר הלבנים הזה, כולם מסתכלים בניסיון להבין מה האשליה האופטית שמתחבאת כאן. בעצם, לא כולם מסתכלים ארוכות, חלק קולטים תוך שניה ואחרים נתקעים במשך דקות ארוכות ומחכים שיגלו להם מה התשובה. עכשיו הגיע תורכם לבדוק לאיזה חלק אתם שייכים. הביטו בתמונה ונסו לזהות את הפרט הקטן שמסתתר בה ומטריף את הרשת.

קיר

לא הצלחתם? זה לא הזמן לוותר. נסו שוב. הרי אם כולם היו רואים את האשליה כל כך מהר, היא לא היתה מתפוצצת לה ברחבי האינטרנט, מאז שהתפרסמה לפני שבוע. מי שהעלה את התמונה לפייסבוק טוען בתוקף שמדובר באחת האשליות האופטיות הטובות ביותר שראה אי פעם ושנדרשו ממנו לא פחות מ-5 דקות כדי למצוא מה לא בסדר שם. אם בכל זאת החלטתם להיכנע, המשיכו לגלול ותגלו את התשובה.

אשליה אופטית קיר לבנים 2

אם הגעתם לכאן, אנחנו בשלים לחלוטין לגלות לכם את התשובה: סיגר (קליק כאן לתמונה שתבהיר לכם מה פספסתם). כן, יש סיגר תקוע בקיר. למה יש סיגר תקוע בקיר? שאלה נהדרת שאין עליה תשובה הגיונית, למעט התשובה המתבקשת: כדי לייצר אשליה אופטית שתעוף בפייסבוק. ומה כל כך מלהיב בגילוי הזה? ובכן, בעיקר העובדה שאנחנו, כמו רבים מכם, בזבזנו דקות ארוכות וראינו רק קיר לבנים, ומיד אחרי שגילינו את התשובה, פשוט אי אפשר לראות שום דבר אחר בתמונה מלבד אותו סיגר. ת'כלס, הזוי, מרגיז ובעיקר מדהים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...