פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו מצאה דרך גאונית לנקום בבחור שגנב לה חלב מהמקרר בעבודה בכל בוקר

אם גם אתם נוהגים לאחסן אוכל ומצרכים שונים שהבאתם מהבית במקרר המשרדי במקום העבודה שלכם, אתם ודאי יודעים שאין דבר מבאס יותר מאשר לגלות שמישהו מהקולגות שלכם השתמש במוצרים שלכם בלי רשות, למרות ששמתם פתק עם השם שלכם עליהם. התקרית המצערת הזאת שכולנו חווינו לפחות פעם אחת, היא עבירה ברורה על חוקי האתיקה הלא רשמיים של כל מקום עבודה, ולכן, כשמישהו מפר אותה, זו בהחלט סיבה טובה לתכנן עבורו נקמה ראויה ומוצדקת.

התמונה הבאה שפורסמה השבוע על ידי בחורה המכנה את עצמה באות B, מציגה את הנקמה המושלמת שלה באחד הקולגות לעבודה שהחליט להשתמש בחלב המוקצף שלה בלי לבקש רשות. בפעם הראשונה זה עוד היה נסבל, אבל אחרי ששמה לב שהאירוע הזה חוזר על עצמו בוקר אחרי בוקר, החליטה B לא להישאר חייבת ולדאוג לכך שאותו אדם יתחרט על מעשיו. איך בדיוק? פשוט תקראו את הפתק שחיכה לו על בקבוק החלב שלה בסוף השבוע (תרגום חופשי מתחת לתמונה).

חלב אם 2

ובתרגום חופשי:

חלב אם 3

התמונה שפורסמה תחילה באתר Reddit ובהמשך בעמוד הפייסבוק הפופולרי "אימהות מדברות על הנקה", זכה לעשרות אלפי שיתופים ולאינסוף תגובות של גולשים משועשעים שלא יכלו שלא לצחוק ממתיחת הנקמה המבריקה הזאת.

נכון לכתיבת שורות אלו, לא ברור כיצד הגיב הגנב האומלל כשגילה מה הכיל הקפה ששתה בכל אחד מימות השבוע, אבל מה שבטוח, אחרי הנקמה הזו שהוגשה קרה ממש כמו שממליצה האמרה הידועה, הוא כנראה יחשוב פעמיים לפני שהוא גונב מוצרים של אחרים מהמקרר במשרד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...