פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

40 תמונות מצחיקות של גברים שאולצו לצלם את בנות הזוג שלהם בפוזות מביכות

יכול להיות שאתם תופתעו לגלות, אבל דף הפייסבוק ופרופיל האינסטגרם התואם Boyfriends of Instagram לא הוקמו כדי לאגד בתוכם תמונות של בחורים חתיכים אבל תפוסים שמעלים תמונות בלי חולצה באינסטגרם. למרות שחלק מזה כן נכון, מדובר בבני זוג וגם אינסטגרם איפושהו בסיפור, אבל אתם ממש לא תראו אותם מאחורי פילטר מהוקצע, גורפים לייקים.

בני זוג באינסטגרם עוסק בקורבנות האינסטגרם, אלו שנקלעו לצד הלא נכון של המצלמה ושל הלייקים. אתם יודעים, הבחור הזה שזוחל עכשיו שעה על הרצפה באמצע הקניון כדי להשיג זווית טובה לתמונה שחברה שלו חייבת ממש עכשיו או ההוא שמנסה לא ליפול כשהוא עומד על דופן של ג'קוזי כי חברה שלו מצטלמת טוב רק מלמעלה. הדף הזה משיב את הכבוד האבוד שלהם (או צוחק עליהם ומשפיל אותם בפומבי, מאד תלוי איך מסתכלים על זה).

בימים האחרונים התמונות של החברים מוכי הגורל התחילו לרוץ חזק מאד ברשת, מה שיוצר כאן גם סוג של צדק היסטורי, כי נראה שלחברים האלה יש עכשיו יותר לייקים מלבנות הזוג שלהם – שאגב, מעניין אם הם עדיין ביחד אחרי הבושות האלה ברשת.

אספנו עבורכם כמה תמונות נבחרות מהדף. ואל תשכחו, אם אתם רואים מישהו מתאבד בשביל תמונה של חברה שלו, צלמו אותו, תעלו לדף ותהפכו אותו לכוכב.

מצלם

אינסטה4

מצלם

אינסטה32

אינסטה22

תוספות 1

השלמות 1

עוד 4המשך בעמוד הבא…

עוד בפטריה: האשליה האופטית המטורפת הזו תגרום למציאות שלכם להתעוות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...