פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

50 תמונות מצחיקות של גברים שאולצו לצלם את בנות הזוג שלהם בפוזות מביכות

בכל מערכת יחסים הגונה ושוויונית ישנה חלוקת תפקידים ברורה בין בני הזוג ותחומי אחריות ספציפיים ששייכים לכל אחד מהם, שהרי זוגיות מלאה ברומנטיקה והמון כיף, אבל גם  כוללת בתוכה לא מעט מטלות שיש לבצע: ניקיון, קניות, כלים, טיול עם הכלב וכמובן, המשימה החשובה מכולם – צילום תמונות והעלאה שלהם לאינסטגרם.

עמוד האינסטגרם Boyfriends of Instagram, מוקדש כולו לאותם גברברים טובי לב שלקחו על עצמם משימה מאוד לא פשוטה – לתעד את בת הזוג שלהם בשלל סיטואציות שונות ומשונות ולנסות לייצר עבורה את התמונה המושלמת אותה תוכל להלביש בפילטר חגיגי ולפרסם ברשתות החברתיות. אז נכון, ממש לא כל הבנות נהנות לשתף את חייהן שרשתות החברתיות, אבל אלו שמכורות לכך חייבות לדאוג שלצידן יסתובב צלם עם כישרון בסיסי שיוכל להפיק את המיטב מכל אותם רגעים שדורשים סטורי.

"הגברברים של אינסטגרם" (בתרגום חופשי)  עוסק בקורבנות האינסטגרם, אלו שנקלעו לצד הלא נכון של המצלמה ושל הלייקים. אתם יודעים, הבחור הזה שזוחל עכשיו שעה על הרצפה באמצע הקניון כדי להשיג זווית טובה לתמונה שחברה שלו חייבת ממש עכשיו או ההוא שמנסה לא ליפול כשהוא עומד על דופן של ג'קוזי כי חברה שלו מצטלמת טוב רק מלמעלה. העמוד הזה, שיש לו אח תאום גם בפייסבוק, משיב את הכבוד האבוד שלהם (או צוחק עליהם ומשפיל אותם בפומבי, מאד תלוי איך מסתכלים על זה).

אספנו עבורכם 50 תמונות חדשות נבחרות מתוך הרפרטואר העשיר של גברים שמשפילים את עצמם כדי לצלם את את התמונה המושלמת של הבחורה שלהם. רוצים עוד? מוזמנים לבקר באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט) ולצפות במאות דוגמאות נוספות ומצחיקות.

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...