מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הודיעה לבוס שהיא לוקחת חופש בשביל הבריאות הנפשית שלה וזו התגובה המפתיעה שלו

נסו לדמיין לרגע מה היה קורה אילו הייתם מבשרים לבוס שלכם בעבודה שאתם זקוקים ליומיים חופש כי אתם חייבים לטפל בבריאות הנפשית שלכם שלא מרגישה לכם תקינה כרגע. בגדול, מרבית הסיכויים שהייתם זוכים לימי המחלה המיוחדים שלכם, אבל בסבירות לא נמוכה, מגדילים משמעותית את כמות העיניים החשדניות שתבחן אתכם בכל בוקר, עם אופציה לפיטורים לא צפויים בבוא העת.

ככה זה, בריאות הנפש היא מונח שסובל מסטיגמה שלילית ואנשים שמרגישים שהם לפני התמוטטות מנטלית חייבים להמציא תירוצים אחרים לסיבה בגינה הם רוצים כמה ימי חופש חופשה.

מדלין פרקר, עובדת צעירה בחברת בשם "אולארק" העוסקת בהנדסת תוכנה, סובלת מבעיות נפשיות שמתעוררות אצלה מדי פעם ומתבטאות בדיכאון, חרדה והפרעות אחרות.

מדלין

לאחרונה, פנתה מדלין במייל לחברי הצוות ולבוס שלה, ועדכנה אותם שהיא לוקחת שני ימי חופש מיוחדים:

חופשה נפשית 1

למרות שהבוס שלה מודע לבעיות הללו, ודווקא בגלל הישירות שלה, מדלין לא היתה בטוחה אם המייל שלה יתקבל בהבנה, אלא שהתגובה של הבוס, בן קונגלטון שמו, הצליחה להפתיע אותה ולרגש מאות אלפי גולשים ברשת.

חופשה נפשית 2

מדלין, שידעה להעריך את התמיכה הבוס, פרסמה את התכתובת ביניהם בפרופיל הטוויטר שלה, שם זכו התמונות לאלפי שיתופים ותגובות מצד הגולשים, שהביעו גם הם את הערכתם לאיש ולמדיניות שלו, ושיתפו את הגולשים האחרים בסיפורים האישיים שלהם שלצערם נגמרו לגמרי אחרת.

חופשה נפשית 3

אנחנו רק יכולים לקוות שבוסים רבים אחרים יאמצו את הגישה הזאת ויאפשרו לעובדים שמרגישים שהם פשוט זקוקים לקצת מנוחה נפשית מכל הלחץ, לצאת לכמה ימים בלי שאלות מיותרות ועם תמיכה מלאה, פשוט כי זה מגיע לכולנו.

מדלין 2

באמצעות: Attn

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...