פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמנית הזאת יוצרת עטיפות ספרים מדהימות שנראות כאילו יצאו מהאגדות

בגדול, השימוש בקלישאה בשחוקה של "אל תשפוט ספר לפי הכריכה שלו", אחותו התאומה והפחות מוצלחת של "אל תסתכל בקנקן", כבר נאסר על פי חוק ברוב מדינות העולם. ובצדק. הפעם לא רק שלא נשתמש בפתגם העתיק, אלא אפילו נקרא לעשות ההפך בדיוק: תשפטו את הספר לפי הכריכה. יותר מזה, תשפטו רק את הכריכה, תראו איזה מגניבה היא, למי אכפת מה יש בפנים?

העטיפות המשודרגות האלה הן עבודה של אמנית מלטביה בשם אניקו קולסניקובה, הידועה גם בכינוי "מנדרין דאק". קולסניקובה התחילה עם התחביב הזה ב2009 ומאז מייצרת מגוון מרשים של מחברות עשויות פולימר, בעיצובים בהשראת חיות, דרקונים, ציפורים, פנטזיה וטבע. המחברות, שהן יצירת אומנות לכל דבר ועניין, נמכרות ברשת והמחיר שלהן יכול לגיע ליותר מאלפיים שקלים ליחידה.

אם עדיין לא יצא לכם להיתקל בכריכות מרשימות כמו אלה, אז שתדעו שהאומנות הזאת של עטיפת מחברות וספרים קיימת מאז המאה החמישית לספירה. פעם היו מכינים את העטיפות מעורות של חיות ובד ולפעמים אפילו מעור של בני אדם, שזה די קריפי.

אם נדלקתם וגם אתם מעוניינים לשדרג את היומן או מחברת הרעיונות שלכם בצורה דומה, אז אין שום בעיה. מנדרין דאק העלתה כמה סרטוני הדרכה ליוטיוב. למרבה השמחה, לא תצטרכו להשיג חומרים מורכבים כמו עורות אדם, אלא רק פולימרים.

כריכות1

כריכות23

כריכות22

כריכות21

כריכות20

כריכות19 כריכות18

כריכות17 כריכות16

כריכות15 כריכות14

כריכות13 כריכות12

כריכות11 כריכות10

כריכות9 כריכות8 כריכות7

כריכות6 כריכות5

כריכות4 כריכות3 כריכות2

ואם בא לכם לקנות כמה מחברות כאלה, אז הנה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...