פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצלמת הרכב תיעדה את האישה הזאת יולדת תוך כדי נסיעה בסרטון מדהים

כמעט לכולנו יצא לשמוע על מקרים בהם נשים ילדו תינוקות במקומות לא שגרתיים כמו אוטובוס, מונית וכדומה, אולם בעוד לרוב מדובר בכתבה בעיתון או אגדה אורבנית על חברה של חבר של מכר כלשהו שלנו, הסיפור המטורף הבא מגובה בסרטון מדהים ומלחיץ, המתעד לידה במושב בקדמי של הרכב, תוך כדי נסיעה על הכביש המהיר. זהירות, הסרטון אמנם מופלא, אבל עשוי לגרום לתחושת אי נוחות.


הזוג הזה היה בדרכו לאחד ממרכזי היולדות בעיר יוסטון, כשלפתע, תוך כדי נסיעה ולפני שהספיקו להגיע למרכז היולדות, ירדו המים של האישה והתינוק המתוק פשוט התפרץ החוצה תוך שניות בודדות, כאשר הלידה כולה מתועדת על ידי מצלמת ה-GoPro שפעלה ברכב.

כפי שתוכלו לראות, למרות רגעי הפאניקה והכאבים העצומים שחשה האם הטרייה, היא התמודדה עם המצב בקור רוח מפתיע וראוי להערצה. גם האב הטרי שישב מאחורי ההגה, לא איבד את עשתונותיו, עודד את אשתו וניסה להרגיע אותה. למרבה המזל, הכל עבר בשלום, ולזוג נולד בן מתוק ובריא, ללא סיבוכים ובלידה מהירה שכל יולדת הייתה חותמת עליה.

בסוף הסרטון המטורף, שהספיק לצבור מיליוני צפיות מאז פורסם לפני כשלושה ימים, תוהה האבא בהומור האם הם עדין צריכים לשלם למרכז היולדות לאחר שאת רוב העבודה כבר בצעו בעצמם. בהמשך, בתגובות לסרטון שלו, הסביר כי הוא רק התבדח ושהם זכו לקבל טיפול רפואי מסור עבור העולל החדש והאם המותשת בבית החולים. אגב, לזוג יש כבר שתי בנות שזכו כעת לאח חדש ובהחלט מעניין יהיה לראות איך הוא יגיב בעוד כמה שנים, כשיגדל ויצפה בעצמו בסרטון הזה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...